piątek, 1 maja 2020

Tendom.pl w Pytaniu na Śniadanie wprowadza wiosnę do domu

Mili, po raz kolejny redakcja Pytania na Śniadanie zaprosiła nas na antenę. Tym razem z uwagi na pandemię, nietypowo - nadawałam z domu. Nakryty lnianym obrusem stół udekorowały kwiaty z naszej pracowni tenDOM.pl. Porcelana w delikatnym kolorze ecru, obrączki na serwetki z ważkami, rajskie poszewki, "koronkowe" i kwieciste serwetki, ledowe światełka wprowadzające do domu bajeczny klimat, złote świece i inne śliczne dodatki wylądowały w moim salonie, w Kaniach, pod Warszawą. Dzięki tym wszystkim pięknym dodatkom dostępnym na stronach naszego internetowego sklepu tenDOM, wprowadziłam do monochromatycznego wnętrza, barwną wiosnę.

Zabawnie słyszeć głos prowadzących program w słuchawkach, przy czym ich nie widzieć. Troszkę dziwnie, gdy brakuje takiej zwykłej interakcji, do której jesteśmy przyzwyczajeni, a która stała się wymarzonym stanem rzeczy. Czekamy, aby mogły powrócić spotkania towarzyskie i rodzinne, abyśmy przestali drżeć o nasze zdrowie i mogli ponownie cieszyć się ze zwyczajnych, aktualnie niezwyczajnych rzeczy.

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie i zachęcamy do obejrzenia tego wiosennego odcinka tych, którzy nie mieli czasu lub okazji zobaczyć nas w Pytaniu na Śniadanie: KLIKNIJCIE TUTAJ.
1 komentarz:

  1. uwielbiam oglądać te wszystkie piękne zdjęcia u Ciebie! Te dodatki, te ozdoby! Coś wspaniałego :) zdrówka!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger