wtorek, 5 maja 2020

Balkon naszą wizytówką, więc zadbajcie o odpowiednie donice

Mili, wprowadziliśmy do oferty tenDOM.pl rewelacyjny produkt, wysokiej jakości donice balkonowe z systemem nawadniania. Mamy nadzieję, że zachwycicie się nimi, tak jak my. Spójrzcie sami, co za jakość.


Donice Balconera marki Lechuza o długości 50 lub 80 cm (podwójne) są wykonane z wysokiej jakości pierwotnego surowca zwanego polipropylenem, który jest barwiony w masie i wyciskany w formie o strukturze technorattanu.
Dzięki tej technologii donice zachowują swój pierwotny wygląd pomimo narażenia na wiele szkodliwych warunków pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, mróz (do -30 stopni C), promienie UV oraz ich struktura jest odporna na pęknięcia, złamania oraz stłuczenia.
W komplecie z każą donicą otrzymają Państwo 2 zestawy do nawadniania gleby, które zapewnią roślinom potrzebną ilość wody nawet do 12 tygodni bez podlewania. Dwa wkłady wewnętrzne na roślinę, umożliwiającą jej łatwą wymianę pomiędzy donicami i ułatwiają przesadzanie roślin oraz substrat, który zapewnia optymalną wilgotność podłoża.
Zapraszamy na zakupy. Z nimi Wasze rośliny przetrwają suszę i upały.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger