poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Showroom, czyli spotkanie przy szarlotce

W minioną sobotę zaprosiłyśmy Przyjaciół i Wiernych Klientów tegoDOMU na showroom. Dobra kawa + pyszna domowa szarlotka z lodami waniliowymi + jeszcze lepsze Towarzystwo + 10% zniżki na cały asortyment to - jak już wiemy z doświadczenia - połączenie idealne.

Dodatkowo zaprezentowałyśmy wszystkie nowości i  zapytałyśmy o wrażenia. Nasze śliczności z Holandii cieszą się rzeczywiście ogromnym powodzeniem. Nieustająco zachwycają również kielichy i szklanki z najstarszej huty szkłą we Francji, La Rochere, a także srebro (zwłaszcza cukiernice i świeczniki).

Stałe Klientki tegoDOMU chętnie wieszają na drzwiach nasze prześliczne wianki, do obejrzenia których zapraszamy Was ciepło: http://tendom.pl/t/kategorie/wianki.

Showroom dał nam znakomitą możliwość rozeznania się w tym, co rzeczywiście cieszy się wśród naszych znajomych największym powodzeniem, a także w tym, czego potrzebują - co chętnie widzieliby na stronach naszego sklepu. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z naszego superprzyjemnego spotkania.1 komentarz:

  1. Oj działo się działo moi mili. Po szarlotce zostały okruchy, rzeczywiście smakowała wyjątkowo. Może dlatego,że dodałam do jabłek brzoskwinie? W każdym razie polecam jakaś odmiana. Ciasto tradycyjnie kruche, mocno schłodzone w lodówce a potem starte na tarce. Jeśli ktoś chciałby przepis z przyjemnością podam. W Komorowie zapadł zmierzch , dziś wspaniały słoneczny dzień za nami. Trzeba zająć się domowymi obowiązkami. Wszytskim życzę spokojnego i miłego wieczoru ...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger