wtorek, 25 czerwca 2019

Nagrobne wiązanki dla Wybrednych

Kompozycje i wieńce nagrobne dla Wszystkich tych, którzy są bardziej wymagający. 

Nasze dekoracje zachwyciły wielu, na żywo prezentują się wyjątkowo. Ciężko odróżnić czy kwiaty są sztuczne czy świeże. Możemy Was zapewnić, iż w cenie wieńca z kwiatów świeżych zakupicie z naszej pracowni www.tendom.pl wieńce wykonane bardzo misternie z kwiatów sztucznych, które zdecydowanie dłużej będą wyglądać efektownie. 

Do każdej nagrobnej wiązanki od tendom.pl możemy dołożyć wstążkę "Ostatnie Pożegnanie", dzięki czemu stanie się dekoracją kwiatową odpowiednią na pogrzeb (wystarczy, że poprosicie w miejscu na informacje do zamówienia, że ją zamawiacie - dodatkowy koszt 10 zł).

Wszystkie kompozycje kwiatowe przez nas przygotowane są wykonywane z ogromną pasją, wkładamy wiele serca w to co robimy.

Myślę, że możemy śmiało konkurować ze świeżymi kwiatami, można by oczywiście z tym dyskutować, tylko po co? Jak to w życiu, znajdą się miłośnicy świeżych kwiatów i sztucznych.   

Realizujemy zamówienia indywidualne, jeśli macie jakieś pomysły my chętnie się ich podejmiemy. Jesteśmy otwarte na nowe realizacje. Kiedy mamy zlecenie potrafimy nocą, wczesnym porankiem być w pracowni, aby nie zawieźć żadnego klienta. Piszcie do nas w sprawie oryginalnych pomysłów skrojonych na miarę, na info@tendom.pl.

Nasze kompozycje kwiatowe możemy Wam wysłać, w dogodne dla Was miejsce. Ostatnio spływają do nas zamówienia z różnych miejsc na świecie, miłe to, dziękujemy. Czekamy na Wasze. Złóżcie zamówienie online, a my odpiszemy Wam mailem, ile będzie kosztowała wysyłka pod kątem gabarytów paczki i adresu dostarczenia. Możecie zapłacić za całość realizacji - produkty i transport, dopiero gdy poznacie wycenę dostawy.

Pamięć o bliskich jest ogromną wartością, przekazywanie tej tradycji naszym dzieciom ważnym elementem jednoczącym rodziny. Osobiście staramy się celebrować rocznice śmierci naszych bliskich wraz z najbliższymi, często snujemy opowieści anegdoty, ciekawe wspomnienia  o tych których już między nami nie ma, odeszli. Zawsze z wieńcem w dłoni, wkładamy znicz do środka lub latarnię. 

Jesteśmy miłośniczkami wianków w każdej postaci - uważamy, że atrakcyjny wieniec jest cudowną ozdobą niezależnie od miejsca, w którym go wyeksponujemy - na ścianie, w oknie, na drzwiach, furtce, czy też właśnie na grobie Bliskiej Osoby.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger