poniedziałek, 27 czerwca 2016

Najpiękniejsze sztuczne STORCZYKI dostępne w internecie :)

Witam, Was, Nasi Mili, oferta naszych sztucznych storczyków sięgnęła już 200 różnych egzemplarzy. Niektórzy Klienci narzekają, że w takim gąszczu opcji ciężko coś wybrać i dzwonią po rady (603 644 978 / 501 195 005). Pamiętajcie, poza gotowymi kompozycjami, możecie u nas zamówić coś, o czym marzycie. Idealnie, jeśli dacie nam o tym znać mailowo, pisząc na adres info@tendom.pl.

Możemy zmieniać kolor kwiatów, donice, kwiatostany - zgodnie z Waszą prośbą - mogą być wykonane z silikonu, tkanin, mogą być podgumowane itp. Dostosujemy dekoracje kwiatowe do Waszych wnętrz i pomysłów.

Tymczasem przypominamy o trwającej promocji -15% na całą ofertę sklepu, która dotyczy także tych nieziemsko pięknych kompozycji przygotowanych ze sztucznej orchideii: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=storczyk
1 komentarz:

  1. Cudne! Mnie się nawet kiedyś udało podobnego wyhodować żywego, był moją największą dumą w domu. Szkoda, że nie przetrwał tak jak te sztuczne. Ale za to ogrodowe kwiaty co roku mam piękne, na https://florexpol.eu/ praktycznie wszystkie nasiona, cebule, sadzonki zamawiam. I jak tylko zaczyna się okres to sadzę bez opamiętania. W ogrodzie jak w domu mam - wszystkie kolory świata.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger