wtorek, 16 kwietnia 2013

Komunijne przyjęcie domowe

Miłe Panie, jak już od jakiegoś czasu Wam podpowiadamy, tendom.pl szykuje się na komunijne przyjęcia. Dla wszystkich mam, które już teraz martwią się przygotowaniami, mamy kilka podpowiedzi.

Kasia w tym roku bowiem organizuje przyjęcie nie tylko dla jednego dziecka, ale dla dwojga - dla swoich  bliźniąt - Matyldy i Ignacego. Nie szczędzimy wysiłków, aby i Wam zaproponować piękne, inspirujące aranżacje stołu. Dzięki produktom z naszego sklepu tendom.pl - eleganckiej cynie, francuskim szklankom, kielichom i karafkom a także dzięki pięknym posrebrzanym cukiernicom i wiankom w roli stroików, domowe stoły mają szansę wyglądać naprawdę strojnie i magicznie.

W naszej komunijnej propozycji dominuje tradycyjna biel. W tym przypadku przełamałyśmy ją jedynie bladym różem, ale mamy wrażenie, że cudownie wyglądałby także związek zieleni z bielą. Dla odważnych także warianty bardziej kolorowe. Kolor można wprowadzić delikatnie - na przykład wiankiem dekoracyjnym, który ułożony na środku stołu w roli stroika lub zawieszony bezpośrednio nad stołem, uroczo urozmaici całość stylizacji.

Tym z Was, które planują urządzenie domowego przyjęcia, polecamy także po raz kolejny fartuchy marki Cookie, które znajdziecie w naszym sklepie. W jednym z nich, w modelu Carla, Kasia uwija się wokół odświętnego stołu na poniższych zdjęciach. Produkty Cookie sprawiają, że nawet podając do stołu w ochronnym fartuszku, można wyglądać bajecznie i elegancko.


Na zdjęciach nasze tendomowe produkty:
- eleganckie naczynia cynowe
- cudowne szkło francuskie, w tym kielichy, karafki, szklanki
- wianek dekoracyjny zawieszony nad stołem
- cukiernica posrebrzana
- fartuch Carla
Zapraszamy ciepło do odwiedzin w naszym sklepie i życzymy wszystkim udanych przyjęć i szczęśliwych biesiadników.

6 komentarzy:

 1. no pięknie - a tulipany dodają takiego roku, że szok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie udekorowany stół, pasuje nie tylko na komunię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, eleganckie aranżacje... A Kasia w tym fartuszku jak pięknej sukience :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie wyglądają te kwiaty na tym stole!!

  www.feelharder.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko piekne,oprocz tej podstarzalej pani w sukience dla nastolatki.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger