piątek, 10 maja 2013

Komunijne wianki dekoracyjne

Oryginalnym sposobem na udekorowanie komunijnego przyjęcia jest wykorzystanie wianka. Można go powiesić tradycyjnie, na drzwiach wejściowych lub furtce, aby przywitał naszych specjalnych gości lub po prostu umieścić nad stołem lub wręcz bezpośrednio, na stole, w formie stroika.

Wianek pokryty białym kwieciem będzie subtelnie zdobił nasz dom, prezentujac nasze nietuzinkowe podejście do tematu dekorowania.

Można wybrać wianek całkowicie biały, który wtopi się we wszechobecną jasność lub zdecydować się na opcję z zielenią, różem (jeśli jest to przyjęcie wydane na cześć pierwszej komunii dziewczynki) lub przecieranymi szarościami, nadającymi kompozycji elegancji.

Poniżej nasze wyobrażenie na temat idealnego komunijnego wianka dekoracyjnego, którym z największą przyjemnością dzielimy się z Wami. Przypominam, że wszystkie te cudowności znajdziecie na stronie naszego sklepu: http://tendom.pl/t/kategorie/komunia/s/ascend_by_name?page=2.

Nasze dzieci - moja Natalka i Kasi Antosia i Bliźnięta są już po komunijnych emocjach. Wprawdzie Natalka i Tosia już 3 lata, ale Ignacy i Matylda zaledwie tydzień po. Poniżej zdjęcia naszych komunijnych dzieci w komunijnym czasie.

Natka:
Bliźnięta Kasi - Matylda i Ignacy:
4 komentarze:

  1. Przepiękne i takie eleganckie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy. Bardzo nam miło, gdy nasze wianki podobają się innym tak jak nam :) Pozdrowienia!

      Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger