czwartek, 3 kwietnia 2014

Kolorów szał, czyli wiankowaniu nie ma końca

Mili, my wciąż w ferworze wielkanocnych, przeprzyjemnych zmagań z wiankami. Jak doskonale wiecie, uwielbiamy żywe, wiosenne kolory, ale także - odpowiadając na potrzeby miłośników stonowanych barw - wypuszczamy ze swych rąk monochromatyczne wianuszki. Zgodnie z wszechstronną koncepcją - dla każdego coś dobrego. Kasia nie ustaje w poszukiwaniach nowych dróg i trendów. Pięknie dobiera barwy i dodatki, więc efekty są bajeczne. Nas zachwycają coraz to bardziej... :)

Z ciekawostek: w przypadku wyróżniającego się spośród prezentowanych - wianka z pisankami w groszki - kolorystycznie zainspirował nas brązowy stolik kawowy, który w założeniu miał stać się miejscem do eksponowania stroika. Stąd mała ilość barw, za to duża groszków, których jesteśmy fankami. Reszta prezentowanych dzisiaj wianuszków przepełniona jest kolorami, które cudownie "rozkwitają" z każdym dniem wokół nas nie tylko w naszej pracowni, ale także w przyrodzie.

Mamy nadzieję, że nasze nowe dzieła spodobają się także Wam. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą najnowszą ofertą: http://www.tendom.pl/t/kategorie/wianki. Jeśli jakiegoś wianka nie mamy już w sprzedaży, chętnie wykonamy go na Waszą prośbę. Kontaktujcie się z nami koniecznie, pisząc na info@tendom.pl. Miłego oglądania! :)

Wianek Eggs uroczo sfotografowany przez Magdalenę Knitter - autorkę bloga Passion4Fashion:


9 komentarzy:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger