wtorek, 27 maja 2014

Prezent idealny, czyli żywe srebro

Mili, w ofercie tendom.pl mamy przepiękne produkty posrebrzane, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie nasi Klienci upodobali sobie cukiernice. Spowodowane jest to zapewne atrakcyjną ceną, która sprawia, iż możemy zakupić za rozsądne pieniądze, ponadczasową, okazałą, cenną rzecz, stanowiącą niezwykłą pamiątkę dla naszych najbliższych, sprawiając im ogromną radość. 

Przedmioty codziennego użytku, wykonane z czystego srebra np.: cukiernice, misy, patery, świeczniki, a głównie sztućce i zastawy, wytworzone kilkaset lub kilkadziesiąt lat temu, dziś stanowią przedmiot podziwu zebrany w muzeach lub w rękach bogatych kolekcjonerów.

Dziś odtwarzane są cenne wzory produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W przyszłości tak samo zdarzy się z cennymi przedmiotami, jakich dziś jesteśmy posiadaczami. Warto więc rozpocząć zbieranie domowej kolekcji. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą pozwolić sobie na zakup srebrnych produktów, a tych których budżet domowy jest skromniejszy, do zakupu produktów posrebrzanych, które są równie atrakcyjne, a zdecydowanie tańsze - osiągalne cenowo.

Bez wątpienia cukiernice, patery, świeczniki, dzbanymisy, itp. są fantastycznym pomysłem na prezent ślubny. Młoda Para, która dopiero wkracza we wspólne życie i nabywa przedmioty, które są niezbędne w każdym domu, będzie cieszyć się z podarunku, jakim mogą być tego typu wyroby. Zamiast więc, kupować coś, co nikomu się nie przyda, kolekcjonujmy cenne wyroby, obdarowując najbliższych pięknymi przedmiotami. 

Dodamy, że współpracujemy z zaprzyjaźnionym grawermistrzem, który bardzo profesjonalnie nanosi na posrebrzane produkty grawer zgodnie z naszymi / Waszymi życzeniami. Taki prezent jest znakomitą pamiątką, która nie przemija. Na pewno zdarza Wam się wrócić wspomnieniami do chwil, które już dawno przeminęły, zerkając na rzecz którą otrzymaliśmy od kogoś nam bliskiego. 

Aktualnie w tendom.pl trwa bardzo atrakcyjna przecena posrebrzanych przedmiotów: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=posrebrz
Zapraszamy gorąco do odwiedzania naszej strony tendom.pl.2 komentarze:

  1. cukiernice srebrne zawsze w modzie fakt. pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście podbijają serca, są urocze. Dodatkowo pozostają trwałą pamiątką. Sama jestem użytkownikiem i wiem jak często wspominam osobę, która mnie nią obdarowała.
    Pozdrawiamy ciepło Kasia i Monika

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger