wtorek, 30 grudnia 2014

Urok stonowanych barw

Mili, zapewne nie jest Wam obce uczucie, że po etapie życia wśród stonowanych kolorów wybieracie wielobarwność i... odwrotnie. Po tym, jak w zeszłym roku miałam stonowaną, harmonijnie monochromatyczną choinkę, w tym siegnęłam po multikolor w żywych odcieniach. Zaraz po przygotowaniu energetycznych, kolorowych wianków, zaopatrzyłyśmy sklep w asortyment o naturalnej, spokojnej kolorystyce.

Od zawsze przepadamy za szarościami i barwą naturalnego drewna = które bosko ze sobą harmonizują, nie będzie więc nikogo z Was zapewne dziwiło, że i w najnowszej ofercie www.tendom.pl nie zabrakło szarego, przydymionego szkła, czekoladowego, głebokiego brązu wełny, beżowego sznura zestawionego ze srebrem metalu, drewnianych, korzennych wianków i szyszek o pięknych kształtach.

Oto jak prezentuje się nasz pomysł na naturalność i spokój kolorystyczny:
- pled Stockholm: http://www.tendom.pl/products/pled-slash-narzuta-dekoracyjna-stockholm-125x150cm-1, aktualnie w bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie;
- srebrzysty lampion Palace: http://www.tendom.pl/products/swiecznik-ferraglass-rozm-dot-11-dot-5x11-dot-5x8-dot-5cm-1;
- przydymiony lampion -słój wysoki Romanum: http://www.tendom.pl/products/swiecznik-ferraglass-rozm-dot-11-dot-5x11-dot-5x8-dot-5cm-1-1;
- mozaikowe świeczniki Glamour: http://www.tendom.pl/products/zestaw-3-swiecznikow-glamour;
- wianki z szyszek: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=szyszek;
- ogromny wianek z korzeni Nature (śr. 48 cm): http://www.tendom.pl/products/wianek-dekoracyjny-delicate-sr-36cm-5-1-1-1
- wianek z drewienek: http://www.tendom.pl/products/wianek-dekoracyjny-delicate-sr-36cm-5-1-1-1-1
- para ptaszków - zawieszek: http://www.tendom.pl/products/gwiazda-swiateczna-z-dzwoneczkami-sr-dot-32cm-1.

Zapraszamy ciepło do obejrzenia naszej sesji, do której pozuje Kasia w brzuszku z Leonem :)
  

8 komentarzy:

 1. Piękne świeczniki i wianki!!! Fantastyczne aranżacje!!,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Aga! To bardzo miłe, że do nas zaglądasz :) Świeczniki rzeczywiście wyszukane. Takie, jakie same chciałybyśmy mieć we własnych domach. Jeśli chodzi o obrus, będę coś wiedziała dopiero po 7ym stycznia. Wtedy producent się uaktywni. Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok! :)

   Usuń
 2. cudowne zdjęcia i piękne przedmioty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy ciepło, życząc wspaniałego Nowego Roku!

   Usuń
 3. Właśnie zrobiłam upatrzone od dawna zamówienie, a teraz wypatrzyłam te cudowne świeczniki... oj, nie można się z Wami nudzić! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy z całego serca za przemiłe słowa. :) To najmilsza rzecz, jaką mogłyśmy w Nowym Roku odczytać. Wielki komplement dla naszych nieustających od 3 lat starań. DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy ciepło. PS. W razie domówienia czegokolwiek możemy dołożyć przedmioty do poprzednio zamówionych, żeby 2 razy nie opłacać kosztu transportu.

   Usuń
 4. Dziękuje za miłe słowa :-) świeczniki pójdą pewnie z tym przepięknym perłowym obrusem następnym zamówieniem... jak tylko premia przyjdzie. :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger