czwartek, 21 maja 2015

Pomysł na Dzień Mamy, czyli królowa ORCHIDEA

Mili, mamy całą masę pomysłów na prezenty z okazji Dnia Mamy, oferta tendom.pl jest ich pełna, choć nie ukrywam, że wiosenne wianki, kompozycje kwiatowe, a przede wszystkim nieśmiertelne, mięsiste storczyki wydają się być najbardziej odpowiednie.

Nasze najnowsze doniczkowe orchidee wyśmienitej jakości polecamy Wszystkim tym, którzy chcieliby obdarować drobnym upominkiem ukochaną Mamę,a którzy przy okazji chcieliby ją delikatnie zaskoczyć. TenDOMowe orchidee w donicach staramy się przygotować z najlepszej jakości kwiatów. Jak już wspomniałam, niektóre z nich są podlewane przez uczynnych mężów naszych Klientek, inne wzbudzają zachwyt nad naszą "ręką do kwiatów". Zanim oglądający wpadnie na to, że są sztuczne, mija całkiem sporo czasu.

Ostatnio jeden z moich dobrych znajomych spędził czas przy naszym kuchennym stole, siedząc nieco ponad metr od tendomowego storczyka, którego donicą zastawiłam okno, aby nie zamykał go wiatr. Był szalenie zdziwiony, że tak źle traktuję tak niezwykle obficie kwitnący kwiat doniczkowy... Powiedział mi o tym dopiero znacznie później, jak tylko się dowiedział o tym, że mamy w ofercie tendom.pl trwałe, sztuczne storczyki, którym przeciąg nie zaszkodzi z całą pewnością. :)

Popatrzcie koniecznie na nasze doniczkowe cudeńka. Staramy się mieć bogatą ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś ślicznego dla siebie.

Pamiętajcie przy tym, że w każdej z prezentowanych donic możecie zamówić u nas dowolny kolor i rozmiar storczyka.
Możemy także wyszukać dla Was inne donice, jeśli dacie nam wskazówki - podpowiadając czego szukacie.
Kontaktujcie sie z nami, pisząc na info@tendom.pl, a my spełnimy Wasze marzenia odnośnie tych magicznych kwiatów doniczkowych. Czas realizacji nawet najwymyślniejszych próśb - maksymalnie tydzień. :)

Miejcie także na uwadze to, że możecie zamówić dostawę bezpośrednio do osoby, którą chcecie obdarować, jeśli nie mieszkacie blisko niej, a chcecie jej sprawić przyjemność. Możemy do paczki dołożyć specjalne życzenia, jeśli podacie nam ich treść w mailu (info@tendom.pl).
6 komentarzy:

 1. Oh cudeńka w tych doniczkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne są, ja jednak preferuję żywe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne. Nie powiedziałbym że nie są żywe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry pomysł. Ja kupiłam mamie kwiatki i oświetlenie na ogród :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha, ale dałam się nabrać, nie tylko ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ideę obdarowywania mojej Mamy storczykiem na Dzień Matki - to z pewnością jest wyjątkowy i trwały upominek. To, że oferujecie tak różnorodne opcje doniczek i storczyków, sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej spersonalizowany. Jestem pod wrażeniem waszej inicjatywy oferowania sztucznych kwiatów, które wyglądają tak realistycznie, że ludzie są zaskoczeni, kiedy dowiadują się, że są sztuczne. To zdecydowanie znacznie ułatwia utrzymanie i pielęgnację, szczególnie dla osób, które nie mają "zielonego palca" lub po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu, aby dbać o żywe kwiaty. Bardzo podoba mi się też pomysł dostarczania kwiatów bezpośrednio do osoby, którą chcemy obdarować, zwłaszcza teraz, gdy nie zawsze jesteśmy w stanie być blisko naszych najbliższych.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger