czwartek, 21 stycznia 2016

Black & White, czyli magiczna moc kontrastów

Następna partia naszych fascynujących storczyków, tym razem wykonana w pięknych, błyszczących, ceramicznych, czarnych donicach. Na zdjęciach prezentujemy je w doborowym towarzystwie ozdobnych kul dekoracyjnych. 

Najwyższej jakości sztuczne storczyki przypominają swym wyglądem żywe, świeże kwiaty. Dokładamy wielu starań aby kompozycje do złudzenia przypominały prawdziwe. 

Podczas jednej z wizyt u mnie w domu moja ciocia nie wierzyła, że stojące w oknie storczyki są sztuczne. Wielokrotnie udało mi się wprowadzić w zakłopotanie gości informując, że te piękne kwiaty są sztuczne. Nikt nie chce wierzyć. 

Mamy nadzieję, ze te cudowne kwiaty, nie wymagające zabiegów pielęgnacyjnych, cieszą już oczy tych, którzy je u nas nabyli i że zgadzacie się z naszym zdaniem. 

A wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, gorąco zachęcamy do zajrzenia do nas, na strony sklepu tendom. 

W naszym sklepie znajdziecie także kule ceramiczne czarne, białe lub srebrne - można je ustawiać w dowolnych kombinacjach, w zależności od upodobań. Kule prezentują się szałowo nie tylko w domu, ale również znakomicie sprawdzają się w ogrodzie. Kule są w różnych rozmiarach - od kilku do kilkudziesięciu centymetrów. W tym sezonie są one absolutnym hitem. 4 komentarze:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger