poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Idealny ślubny prezent

Mili, w swej ofercie mamy przepiękne sztućce Sola, które poza wysmakowanym designem, charakteryzują się także wyjątkową wytrzymałością, blaskiem i wysoką jakością wykonania.

Szwajcarska firma Sola Switzerland AG z siedzibą w Lucernie może poszczycić się bogatą, prawie 150-letnią tradycją obejmującą pięć pokoleń. W firmie zawsze podkreślano, że unikalna estetyka produktów jest co prawda kluczowa, ale zawsze powinna iść w parze z funkcjonalnością i zaawansowanymi technologiami, co czyni sztućce Sola tak nie powtarzalnymi. Dzięki całościowemu podejściu do produktu, z drobnej manufaktury Sola Switzerland AG przekształciła się w największego szwajcarskiego producenta sztućców i galanterii stołowej. Jakość i wysokie standardy produkcji stoją tu nieodmiennie na pierwszym miejscu. Znajdujące się w Szwajcarii zakłady galwanicznego posrebrzania wyrobów gwarantują niezwykle wysoką jakość i trwałość powłok srebrnych i złotych.
Bogata historii nie przeszkadza firmie w poszukiwaniu wciąż nowych wzorów. Projektanci firmy otwarci są na najnowsze trendy we wzornictwie i korzystają z ultranowoczesnych narzędzi komputerowego modelowania. Powstają niebanalne wzory obejmujące różne style – od oszczędnych w wyrazie po modele bogato zdobione, wyraźnie dekoracyjne.
Sola Switzerland AG uzyskała certyfikat ISO 9001 gwarantująca kompleksową kontrolę jakości całego procesu wytwórczego, począwszy od selekcji surowca poprzez przebieg produkcji – cięcie, walcowanie, posrebrzanie aż do etapu pakowania.12 komentarzy:

 1. Pięknie się prezentują:) Te pierwsze, tak ładnie zdobione, piękne.

  OdpowiedzUsuń
 2. rzeczywiście piękny komplet ale czy ja wiem czy bym taki prezent chciała? :) chyba wolę pieniądze żeby sama się urządzić od A do Z :)

  OdpowiedzUsuń
 3. znowu do łask wracają prezenty kupowane na wesele przez najbliższych, Ci co nie wiedzą co kupić dają zwyczajowo pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny komplet! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Komplet bardzo fajny, taki chciałabym dostać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno lepiej będą się prezentowały przy zastawie i na obrusie. Piękne i gdyby nie to że jestem od 12 lat żonaty jak najbardziej mógłbym dostać takie cudo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne sztućce, szczególnie zestaw w stylu art deco. Dla miłośników dekoracji w stylu vintage prezent jak najbardziej trafiony.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe sztućce :) Na pewno miło się będzie jadło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny komplet sprawdzi się jako elegancka dekoracja stołu. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniały komplet ślubny, dziękuje za sugestie bo właśnie szukam jakiegoś prezentu na ślub przyjaciółki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny komplet sztućców. Dla miłośników stylu vintage to doskonały wybór, który z pewnością docenią.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger