czwartek, 29 grudnia 2016

Maja Popielarska i nasze Flower Box pełne róż

Mili, poświątecznie witamy Was ciepło postem z Mają Popielarską, z którą się przyjaźnimy i która nam ślicznie i serdecznie kibicuje od lat. Kochana nasza Majcia widząc nasz przedświąteczny pęd dowoziła nam owoce w najbardziej "gorącym okresie", abyśmy nie zapominały w ferworze pracy o jedzeniu.

Na zdjęciach Maja wraz z Kasią z tendom.pl i z naszymi ślicznymi pudełeczkami Flower Box.
Sztuczne róże do złudzenia przypominające żywe to przepiękny prezent dla przyjaciółki, mamy, córki czy też genialna opcja na Dzień Babci, który niebawem nadejdzie - 21.01.

Gorąco zapraszamy do przejrzenia naszych ślicznych pudełeczek, które zauroczyły niejedną naszą Klientkę. Zakumplowana z nami Pani Ewa przychodzi do nas co jakiś czas po takie różane pudełko, gdy tylko potrzebuje prezentu dla jednej ze swoich przyjaciółek. Nie tylko ona nie może się oprzeć urokowi róż w pudelkach.

Poza różyczkami w boxach mamy w ofercie także różane czy też hortensjowe bukiety, a także kwiatowe dekoracje w naczyniach (np. storczyki doniczkowe), które także spełnią rolę pięknego prezentu dla kobiety.

Zerknijcie sami jak bardzo są urocze i jak blisko im do żywych kwiatów:
5 komentarzy:

 1. Myślałam, że to żywe kwiaty. Gdybym nie doczytała, to pewnie dalej żyłabym w nieświadomości :)) Rewelacja!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądają, jak żywe. Bardzo mi się podobają te dekoracje, zresztą jak zawsze. Wszystkie rzeczy, które tu trafiają są niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne róże. Ja też myślałam że to żywe! Niesamowite wrażenie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe róże! Ciężko uwierzyć, że one nie są prawdziwe!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też nabrałam się, że kwiaty są żywe :) pomimo tego, że są sztuczne i tak są przepiękne. Fajne, nowoczesne dekoracje. Chętnie przygarnęłabym takie jedno pudełeczko :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger