środa, 7 czerwca 2017

Maja i dekoracyjne kule w ogrodzie u mojego Taty

Mili, nasza kochana Maja Popielarska zawędrowała ze swoją oddaną ekipą i programem - "Nową Mają w ogrodzie" do mojego Taty, do Piotrkowa Trybunalskiego.

Ogród Taty i Ali to rewelacyjne miejsce spotkań, w którym zawsze jest dużo śmiechu. Atrakcji jest tam zazwyczaj co nie miara. Od Cyganów, którzy grali i śpiewali na urodzinach Ali, poprzez wodną ślizgawkę zorganizowaną dla Dzieci, wieczornych ognisk, rodzinnych spotkań z gitarą, aż do rytualnych już "posiadówek" w altanie, która skupia grono przyjaciół, znajomych, pracowników itp. Z tego, co wiem, ekipa "Nowej Mai" też się dobrze w altanie bawiła. :)

Idealny, zadbany trawnik zaprasza moją córkę - Natkę - do wylegiwania się lub chodzenia po nim bosymi stopami, a synka - Iwa - do gry w piłkę.

A tymczasem prezentuję pojedyncze klatki z wizyty w ogrodzie pełnym srebrnych kul dekoracyjnych z naszego sklepu tenDOM.pl: http://www.tendom.pl/products?keywords=kula&page=2&product_group_query=ascend_by_name&utf8=%E2%9C%93.

U Taty w ogrodzie ciekawostką jest araukaria chilijska, która przyjęła się w naszym umiarkowanym klimacie dzięki temu, że poza ciepłym sezonem "mieszka" w przytulnym domku - namiocie, gorliwie konstruowanym rokrocznie przez mojego Tatę.
Ogród pełen jest dekoracyjnych, srebrnych kul ze stali "kwasówki". Kule są wypolerowana na wysoki połysk i posiadają lustrzaną powierzchnię, dzięki czemu pięknie odbijają całe otoczenie.Ala i Tata wieszają tenDOMowy wianek, który pięknie zdobi ich drzwi:
Srebrne kule są piękną ogrodową dekoracją, która w naszym odczuciu przypomina ogrodową "biżuterię". Spójrzcie, jak ciekawie można ją eksponować w ogrodzie (źródło poniższych zdjęć: Pinterest.com):


2 komentarze:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger