poniedziałek, 3 lipca 2017

TenDOM.pl Team 2017

Mili, ważne dla nas, abyśmy Wam przekazali, że tenDOM.pl to przede wszystkim Ludzie: Kasia, Kasia, Asia, Beti, Tereska, Szymon, Małgosia i Monika. Dzięki Wszystkim Naszym Tendomowym Pracownikom nasza firma ma klimat, codzienny uśmiech, wzajemne wspieranie się i wspólne dbanie o każdy detal. 
Dziękujemy Wam Bardzo! 
Kasia i Monika


Kasia - współwłaścicielka tenDOM.pl - prowodyr zmian - w witrynie sklepu, kolorystyce mebli i ścian w Alei Kasztanowej. Świetna w dyktowaniu dekoracyjnych trendów.
Poszukuje inspiracji na wycieczce rowerowej, w dalekiej podróży, w sieci czy też w filmach.
Zawsze uśmiechnięta i zadowolona z życia, niezależnie od okoliczności.
Nawet gdy jest chora, pracuje jak pszczółka :)
Jej wianki i kompozycje kwiatowe nie mają sobie równych.


Monika - wpółwłaścicielka tenDOM.pl - wiecznie kombinuje, co możemy ulepszyć, udoskonalić, sfotografować. Żaden nowopowstały produkt nie umknie jej obiektywowi. 
Wciąż pstryka zdjęcia podpowiadając: plecy prosto, głowa do góry, uśmiech, kwiaty buzią do mnie! :)
Czarny charakter firmy, który nie ustaje w marketingowych działaniach na rzecz naszego sklepu ;)
Wciąż gasi światło w łazience, nieraz w momencie czyjejś wizyty wewnątrz.


Asia - dobra dusza, która nie potrafi się nudzić. Zawsze znajdzie sobie zajęcie. Jeśli akurat nie układa kwiatów w donicy czy boxie, biega z odkurzaczem, porządkuje na półkach, upiększa sklep. Nieustannie poszukuje nowych kontrahentów. Zawsze wspiera ciepłym słowem, przytomną radą. Opoka i niezrównana kumpela.


Beti - nasza przyjaciółka i panująca nad wysyłkami / zatowarowaniem żywiołowa skorpionica, która jest z nami ponad dwa lata. Cięty dowcip i dystans do siebie sprawiają, że nie można się oprzeć Jej urokowi. Bardzo pracowita i ruchliwa. Tańczy, szybko sie rusza i załatwia wszystko w moment. Nie ma chwili, żeby nie organizowała przestrzeni wokół siebie, sprawiając, że pomieszczenie w którym najpierw nic się nie mieściło nagle okazuje się być pojemne, piękne i świetnie zorganizowane. Zaraz po Kasi i Monice trzecia czuwająca nad całym tenDOMowym zamieszaniem.


Małgosia - żywiołowa, ratująca nas przed zalewem kwiatów florystka.
Jej wianki urzekają urodą i fantazją. Jest sprawna, ma świetny gust i potrafi wykonać kilka wianków jednocześnie - wynalazła patent na wiankową "linię produkcyjną".
Wspiera nas swoją obecnością zwłaszcza w okresach przedświątecznych.
Małgosiu, nie idź do korpo! Pomyśl o nas! :)


Kasia - cicha, skromna i bardzo pracowita. Skrupulatnością przebija wszystkich. W skupieniu wprowadza na stronę sklepu coraz to kolejne produkty, dbając o najdrobniejszy szczegół. W teamie tenDOM.pl od niedawna, ale juz zdążyła urzec nas swoją postawą dbającej o detale. W wolnej chwili jej ręce plotą wianki i układają kwiaty w boxach.


Szymon  - jedyny męski "rodzynek" w zespole. Bardzo kreatywny, uśmiechnięty i pracowity. Mógłby siedzieć w domu lub bawić na mieście z kumplami, a on w tym czasie tworzy coraz to nowe, często zaskakujące swą urodą i oryginalnością wianki. W Jego rękach drut, sznurek, lina, czy muszla znajdują ciekawe zastosowanie. Czujemy, że będzie kreatorem - najprawdopodobniej mody. Trzymamy za niego kciuki i cieszymy się, że do nas zagląda.


Teresa - serdeczna, dbająca o nas, świetna florystka o znakomitym guście. Pokonuje do pracy na rowerze niemałe dystanse, udoskonalając swoją sylwetkę. Kwiaty w Jej ręku dostają nową szansę na zabłyśnięcie w Jej uroczych kompozycjach i wiankach. Wspiera radą i meliską. Jest bardzo dokładna i tworzy piękne dekoracje, które podbijają nasze serca. W zespole od ponad roku.


1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger