sobota, 9 grudnia 2017

Świąteczne stroiki na stoły wigilijne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia co roku wykonywałyśmy w naszej pracowniu tenDOM głównie wianki na drzwi. Z czasem, nawiązując do Waszych potrzeb, wzbogaciłyśmy ofertę o świąteczne girlandy, a ostatnio także o stroiki, którymi można udekorować stoły, parapety, komody.

Stroiki świąteczne można ustawić także tam, gdzie nie ma miejsca na większą, tradycyjną choinkę. Na przykład w biurach,gabinetach itp. Nasze stroiki wykonane ze sztucznych elementów są udekorowane gałązkami jodły i świerka, które do złudzenia przypominają żywe. Co trochę odpowiadam na pytanie potencjalnych Klientów zainteresowanych zakupem naszych ozdób, czy nasze tenDOMowe dekoracje są sztuczne, czy żywe. Panie odwiedzające nasz stacjonarny sklep także nie są pewne, czy to, co oglądają na żywo jest wieczne, czy zaraz zgubi igły :)

Zapraszamy do udekorowania naszymi bajecznymi stroikami (często świecącymi dzięki ledowym lampeczkom) Waszych mieszkań, domów i biur. Mamy nadzieję, że tak jak my, zachwycicie się tymi "małymi świętami w pigułce":
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger