wtorek, 20 lutego 2018

Wielkanocne Piękno

Mili, jak zwykle mamy dla Was propozycję nakrycia świątecznego stołu. To nasza pierwsza tegoroczna stylizacja wielkanocna, którą chcemy Was zainspirować. 

Połączyliśmy niebanalnie granat z cielenią i żółtym. Do tego udekorowaliśmy wnętrze złotymi dodatkami i wyszła magiczna wiosenna stylizacja. Białe wnętrze domu naszej Beatki stanowi piękne tło do naszych pomysłów. Każda kolorystyka w białym otoczeniu sprawdza się wyśmienicie. Jednakże ta sama zastawa stołowa odnalazłaby się równie dobrze z brązami, beżem, czy czernią w tle.

Otoczenie stołu stanowią niezwykle dobrej jakości sztuczne rośliny, które są naszą chlubą. Tendom.pl stawai w tym roku na poszerzenie oferty doniczkowych roślin sztucznych. Palmy, agawy, trawy, zamiokulkasy, amarylisy, itp. w jakości proponowanej przez tendom.pl nie są niemalże do odróżnienia od żywych, a swoją trwałością i urodą przebijają swoje naturalne odpowiedniki.

Na stole króluje poza kompozycjami z sukulentami, także zastawa stołowa Frida. Można ją dowolnie łączyć, dzięki czamu zachwyca mnogością wzorów. Kupiona u nas na sztuki sprawia, że możecie wykazać się prawdziwą kreatywnością. Zerknijcie sami, jak świetnie się prezentuje.

Oprócz modnej, nowoczesnej zastawy, proponujemy Wam także niebieskie szkło - kieliszki i szklanki Blue Exclusive w odcieniu przydymionym, szlachetnym z serii tych, które najbardziej lubimy. 

Życzymy Wam przyjemności z kreowania własnych wizji i biesiadowania przy ładnie i smacznie zastawionym stole :) Dziewczyny z tenDOM.pl1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger