wtorek, 22 maja 2018

Maj nam szumi w głowie kolorami

Mili, maj maluje nam się kolorami. Naszykowałyśmy masę nowych kompozycji, które - mamy nadzieję - wpadną Wam w oko. Są to nie tylko wianki, flower boxy, czy storczyki doniczkowe, ale także bukiety w pięknych naczyniach, czy też prześliczne, niestandardowe wiązanki nagrobne.

Przygotowujemy je z najlepszej jakości sztucznych kwiatów, żeby cieszyły oko przez długi czas. Nie blakły, nie wyglądały plastikowo, tandetnie. Uwielbiamy cieszyć się naszymi nowymi "wyrobami", które zachwycają wyglądem zbliżonym do naturalnego. Choć zapewne będzie trudno Wam w to uwierzyć, same wzdychamy do niektórych z nich na tyle, że ubolewamy nad tym, że się sprzedają i opuszczają naszą pracownię... :) Żegnamy je niemalże we łzach :)

Mam swoje typy, podobnie każda z nas. Kocham połączenie oberżyny z fuksją, więc przepadam za nową linią Carycy Katarzyny. Jeden z wianków porwałam chwilowo na własne drzwi, mając nadzieję, że zbyt szybko nie zostanie sprzedany... :) Spójrzcie sami, jak malownicze mogą być dekoracje ze sztucznych kwiatów. Spodziewaliście się tego po wyrobach, które jeszcze kilkanaście lat temu łączono z przykrym zapachem plastiku i sztywnymi płatkami? No more... :)
1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger