środa, 23 stycznia 2019

Showroom marki tenDOM.pl w Otrębusach pod Warszawą

Mili, w Otrębusach (ul. Krzywa 1) pod Warszawą (23 minuty samochodem od centrum miasta) mieści się od października ubiegłego roku nasz tenDOMowy showroom. Na ponad 100 metrach ekspozycji możecie zobaczyć nasze kompozycje ze sztucznych kwiatów - storczyki doniczkowe, wianki dekoracyjne, flowerboxy, kompozycje ułożone w bukiety w pięknych donicach. Wybór jest bardzo duży. To, co jest dostępne w showroomie kupicie u nas od ręki.

Poza dekoracjami florystycznymi możecie u nas znaleźć wiele innych dekoracji, a także meble. Oferujemy bowiem nie tylko kompozycje ze sztucznych kwiatów, ale dużo innych, pięknych dodatków do wnętrz. Wystarczy zerknąć na stronę www.tenDOM.pl żeby się przekonać, iż mamy Wam do zaoferowania około 18 tys. produktów.

Wysoka jakość i uroda wybranych przez nas do oferty tenDOM.pl produktów wyróżniają nas na rynku. Otoczyłyśmy się bowiem przedmiotami, które same chciałybyśmy mieć w swoich domach. 

Jeśli na stronie sklepu znajdziecie coś co Was zachwyciło, niekoniecznie możecie to zobaczyć i zakupić "od ręki" w showroomie. Warto się upewnić telefonicznie, czy na pewno dany przedmiot czeka na Was, czy trzeba chwilę poczekać na jego wykonanie i dopiero zaplanować odwiedziny w naszym sklepie. Można także dokonać zakupu z opcją odbioru osobistego i zaraz po tym, jak zadzwonimy do Was informując, że zamówienie zostało zrealizowane, przyjechać do nas po zamówione dekoracje.

Na Wasze życzenie przygotujemy dowolne kompozycje, pod kątem kolorystyki, rozmiaru, naczyń dobranych do wnętrza itp. Wykonamy także kompozycje kwiatowe w Waszych naczyniach, donicach, które możecie nam dowieźć lub wysłać do nas. Zachęcamy do kontaktu: info@tendom.pl, 603 644 978, 501 195 005.

Spójrzcie sami i oceńcie, czy warto nas odwiedzić :)


4 komentarze:

 1. To ja w tych Otrębusach siedzę i nawet nie wiem, co mam pod nosem :)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy zatem do odwiedzin w naszym sklepie. Krzywa 1. Wjazd od tyłu budynku. Czekamy dopiero na bramę od frontu, która niebawem będzie. Pozdrowienia

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger