piątek, 17 lipca 2020

Romantyczne wesele w stodole

Romantyczne Wesele w stodole i nasze piękne dekoracje kwiatowe - łączymy rośliny żywe ze sztucznymi, dobieramy kwiaty pod kątem klimatu i wystroju sali, dzięki czemu całość ślicznie i spójnie się prezentuje. Na zdjęciach wesele Ani i Ignacego w rustykalnym stylu. Drewno połączyliśmy z delikatnymi białymi i kremowymi kwiatami oraz dużą ilością zieleni. Jak Wam się podoba?

W tenDOM.pl dotychczas zajmowaliśmy się przede wszystkim dekoracjami z kwiatów wiecznych - sztucznych, jednakże ilość zapytań od naszych Klientów sprawiła, że postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o kwiaty cięte. Przewaga nasza nad tradycyjnymi kwiaciarniami / florystami jest to, że mamy w ofercie mnóstwo sztucznych dekoracji, które możemy po prostu wypożyczać.  Nie trzeba ich kupować - ponosić niepotrzebnie kosztów. Mnóstwo gotowych elementów roślinnych ozdób czeka na Was w naszej pracowni - bukiety na stoły, girlandy, łuki i ścianki kwiatowe, pojedyncze liście, itp.

Ważne jest to, że florystki z tenDOM.pl są na tyle doświadczone, że bez problemu dopasowują roślinność do wystroju sali weselnej / kościoła itp. Możecie polegać na naszych gustach lub inspirować nas swoją wizją. Możemy wykonać dowolne dekoracje, dopasowując się do Waszych oczekiwań. Pozostajemy do dyspozycji! Dziewczyny z tenDOM.pl
 

3 komentarze:

  1. byłam raz na takim weselu :) co tu gadać - klimat nie do zastąpienia !!:) na 10 wesel jedno mogło by być w takim stylu, jak dla mnie bomba.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny wystrój! własne wesele też mogłabym tak urządzić :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowny klimat, mam nadzieje że uda nam się poznać i stworzyć coś pięknego. Pozdrawiamy z Folwarku Ruchenka <3

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger