środa, 9 września 2020

Domowa uroczystość z okazji Pierwszej Komunii Świetej

Uroczystość związana z przyjęciem przez mojego syna, Iwa, Pierwszej Komunii Świętej odbyła się z kilkumiesięcznym opóźnieniem - w ostatnią sobotę. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z nami byli, w imieniu moim i Iwa za obecność w naszym domu i sercach. Pewnie nie uwierzycie, ale Kasia - moja wspólniczka - jest również mamą chrzestną mojego Synka. Nasze życie zatem przenika się nie tylko na polu zawodowym, ale także bardzo prywatnym. Podrzuciła mi fajne pomysły, m.in. dzięki którym przyjęcie wyszło, mam nadzieję, bardzo dobrze. Dziękuję po stokroć. We wszystkich przygotowaniach pomogły mi niezwykle Córka Natalia i Mama Maja. Z radością ugościłam wszystkich w domu. Jestem zdania, że dom właśnie powinien służyć do takich spotkań i pogłębiania więzi nie tylko z domownikami. DOM. Ten Dom.

Udekorowałam stół w stonowanych bielach, kremach i butelkowej zieleni. Żywe rośliny przemieszałam ze sztucznymi, nowoczesność z tradycją. Mam nadzieję, że Waszym zdaniem także wyszło odświętnie i gustownie. Jak Wam się podoba? Iwo był zadowolony, a o to przede wszystkim chodziło.

Oczywiście użyłam produktów z www.tenDOM.pl - szykowny obrus, subtelna, porcelanowa zastawa stołowa, szklanki w odcieniu zielonych butelek, elegancka kompozycja kwiatowa, cynowany dzban, koronkowe, papierowe serwetki, których nie musicie prać, czy naturalnie wyglądająca girlanda z wisterii. Przy użyciu ozdób z tenDOM.pl możecie efektownie zaaranżować urocze przyjęcie we własnym domu. Zachęcamy do tego gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger