czwartek, 22 października 2020

Złota Polska Jesień w domu u Pani Zofii

Prześliczna i przesympatyczna Pani Zofia zaprosiła nas do swojego domu, na Mokotowie, gdzie czekał na nas bardzo okazały, nowoczesny dom. Przepiękne monochromatyczne wnętrza i elewacja prosiły o barwne dekoracje. Wczesną jesienią przygotowaliśmy zestaw w fioletach i zgaszonych różach, z głównym motywem wrzosów, natomiast aktualnie dom Pani Zofii zdobią energetyczne pomarańcze. Złote liście naszej najpiękniejszej jesieni, pękate, ogniste dynie, do tego czerwień korali jarzębiny, miechunka i efekt murowany. 

Złota Polska Jesień w takim wydaniu jest tak zabójczo ładna, że Pani Zofia skwitowała ją jednym słowem - "petarda". Jak Wam się podoba?

Polecamy się do dekorowania Waszych domów, biur, hoteli, restauracji. Jesteśmy do dyspozycji pod mailem: info@tendom.pl. A także pod telefonem: 22 724 43 53. Możemy dopomóc w udekorowaniu Waszej przestrzeni. Na specjalne życzenie Klienta, za dodatkową opłatą (zależną od odległości) przyjeżdżamy obejrzeć dom / miejsce do udekorowania. Możemy skroić dekoracje na miarę - zgodnie z Waszymi oczekiwaniami wyobrażeniami. Zapraszamy do kontaktu! 

2 komentarze:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger