piątek, 19 lutego 2021

Sztuczne rośliny tam gdzie żywe nie mają szans

Komplet sztucznych roślin doniczkowych Monsterro w eleganckich donicach wysokiej jakości. Możecie je u nas kupować pojedynczo lub wszystkie razem. Dostarczymy porządnie zabezpieczone, bez szwanku. W grę wchodzą dowolne kombinacje roślin w różnorodnych donicach - jesteśmy pod tym względem do Waszej dyspozycji. Pani Monice, której dom widoczny jest na zdjęciach, doradziliśmy po tym, jak obejrzeliśmy zdjęcia wnętrza i zasugerowane inspiracje.

W naszym sklepie tenDOM.pl jest możliwość zamówienia kompletów lub pojedynczych roślin doniczkowych zgodnych z kolorystyką i klimatem panującymi w Waszych wnętrzach. Podeślijcie nam zdjęcia wnętrz domu, mieszkania, a my chętnie doradzimy. Nasz adres mailowy: info@tendom.pl. Zaproponujemy optymalne rozwiązania na sztuczną roślinność wysokiej jakości i nie tylko - także na inne ozdoby ładnie korespondujące z wnętrzem, w tym piękne donice.

1 komentarz:

  1. Świetnie wyglądają! Kilka lat temu to o takich sztucznych kwiatach można było tylko pomarzyć. Większość sprawiała wrażenie wykonanych z taniego plastiku. U mnie w mieszkaniu nie ma żadnych roślin, bo nienawidzę się nimi zajmować. Kompletnie nie mam ręki do tego, a szkoda mi co kilka tygodni je wymieniać (niektóre są bardzo drogie). Ponadto, mój kot uwielbia podgryzać zawartość doniczki, więc chodzi też o bezpieczeństwo sierściucha. Bardzo podoba mi się również wypełnienie z kamieni, które nadaje elegancji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger