czwartek, 14 października 2021

Dekoracje nagrobne wykonane z sercem

Mili, w naszym sklepie, pracowni tenDOM.pl znajdziecie najpiękniejsze dekoracje nagrobne, które można nabyć na naszym rynku. 

Wiązanki nagrobne wykonujemy w naszej pracowni od kilku lat. Staramy się co tchu. Pracujemy nad tym, abyście byli zadowoleni i abyście chcieli wracać na kolejne zakupy do naszego sklepu internetowego i stacjonarnego.

Zapraszamy także na zakupy do sklepu stacjonarnego w Otrębusach, pod Warszawą. Adres: ul. Krzywa 1. Wszystkie nasze dekoracje, które widoczne są na stronie sklepu tenDOM.pl trzeba najpierw wykonać, dlatego na realizację zamówienia potrzebujemy standardowo siedmiu dni roboczych, a teraz, w gorącym okresie przed Świętem Zmarłych realizacja zamówienia zajmuje nam około 10 dni. 

Nasze sztuczne kwiaty, z których wykonujemy dekoracje są starannie wyselekcjonowane i pięknie dobrane. Robimy wszystko, aby przetrwały jak najdłużej na grobach Waszych Bliskich w niezmienionej postaci.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień online i do wizyty w naszym sklepie. To ostatnia chwila na zakup dekoracji nagrobnych.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger