wtorek, 22 lutego 2022

Trendy ślubne 2022 - tenDOM.pl w Pytaniu na Śniadanie

Dekoracje kwiatowe ślubów i wesel przygotowane w pracowni tenDOM.pl odwiedziły dzisiaj studio Pytania na Śniadanie. Rozmawialiśmy o trendach ślubnych na 2022 rok. Pracownia tenDOM.pl specjalizuje sie bowiem w dekorowaniu uroczystości, także UWAGA! na ostatnią chwilę. Pomożemy w ozdobieniu przyjęcia weselnego last minute. Jestesmy do Waszej dyspozycji.

A tymczasem polecam obejrzeć zdjęcia z dzisiejszego programu. Trwałe kwiaty w stonowanej kolorystyce najwyższej możliwej jakości. Wyglądają świeżo także latem w ogrodzie, w upale.
A ponadto najmilsze możliwe towarzystwo w telewizji śniadaniowej - Ida Nowakowska-Herndon i Tomek Wolny.

Trendy ślubne 2022. Duże bukiety ślubne i ozdoby pod sufitem

W minionym sezonie na weselach pojawiały się kwiatowo-roślinne ozdoby podwieszone dość nisko nad stołami. Rozpoczęty sezon zaskakuje popularnością imponujących dekoracji na stołach, ale i ozdób podwieszonych na suficie – na przykład w formie papierowych lamp czy figur geometrycznych. Ultramodne stają się też duże bukiety i wiązanki ślubne. Warto tu wspomnieć, że najbardziej efektownie prezentują się one w stylizacjach u wysokich kobiet – zarówno tych o pełnych kształtach, jak i szczupłych. Niższe panie i te, które wybierają bogato zdobione lub obszerne suknie, wspaniale będą prezentować się, trzymając w dłoniach mniejszy bukiet, ale za to z elementami zwisającymi do poziomu połowy uda.

Dekoracje weselne z lampek – hot trend sezonu 2022

Ten pomysł na dekorację chyba nigdy nie straci na popularności. Lampki o ciepłym świetle tworzą tak niesamowity klimat we wnętrzu, na ogrodowym party pod chmurką i w namiotach weselnych, że trudno się temu dziwić. Ponieważ w tym sezonie tak bardzo zwracać będziemy uwagę na sufit, oczywiście pierwszym miejscem, gdzie oświetlenie z lampek powinno się pojawić jest właśnie on. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby kontynuować dekorację na ścianach – na przykład w formie przedłużenia krzyżujących się sznurów świetlnych u góry. Ścianka za stołem pary młodej, bezbarwne słoje i wazony na stołach, przód sceny, na której wystąpi zespół – to także dobre miejsca na świetlne dekoracje. 

Dekoracje ślubne – najmodniejsze kolory  w 2022 i 2023 roku

Wśród kolorów mogących stanowić wspaniały motyw przewodni, aktualnie najwyższe notowania u znawców trendów ślubnych mają: ultramarine green, fired brick, classic blue, sleet – to na dużych bazowych powierzchniach – na przykład ścianka za stołem pary młodej, zasłony, kotara sceny, obrusy, ścianka do zdjęć, barwa mocno obecna w dekoracjach kwiatowych. No i oczywiście w bukiecie panny młodej! Wśród barw, które rekomendujemy bardziej dla detali są: green sheen, rose tan, choć i one sprawdzą się dobrze w wyrazistym rozmiarowo wydaniu. Wymienione nazwy są raczej fachowe, dyktowane standardami Instytutu Pantone, pochylmy się więc nad praktycznym aspektem wykorzystania tych barw. 2 komentarze:

  1. Wspaniałe dekoracje ślubne. Oglądałam w TV:) Gratuluję!
    Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. przepiękne propozycje - ja już po ślubie ale gdybym brała to ten styl zdecydowanie wpasowałby się w mój gust i tak chciałabym aby było i u mnie :) gratulacje za pomysły :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger