środa, 23 marca 2022

Zielone rośliny doniczkowe

Zieleń w domu - bardzo ważne aby dodać zieleń we wnętrzu. Uspokaja oczy, koi serce.

Rośliny domowe to naturalny akcent wystroju wnętrz. Szczególnie przypadną do gustu miłośnikom stylu boho, ale tak naprawdę sprawdzą się w każdej przestrzeni. Rekordy popularności bije ostatnio trend lat 60. W mieszkaniach pojawiają się duże rośliny, takie jak palmy, fikusy czy monsteryKwiaty doniczkowe nadają przytulności, ocieplają przestrzeń. Co więcej, aranżując mieszkanie, możesz nabyć doniczkę, która będzie idealnie pasować fakturą oraz kolorem do wystroju. 

Zapraszamy serdecznie do dekorowania z nami swoich wnętrz zielonymi roślinami sztucznymi. Oferta od tenDOM.pl znajduje się tutaj:

Kliknij TUTAJ.

Jeśli jesteście właścicielami lub managerami hotelu, pensjonatu, gabinetu stomatologicznego, przychodni czy też restauracji, jesteśmy do Waszej dyspozycji - zaproponujemy dogodne rozwiązania~.

Zapraszamy do kontaktu: info@tendom.pl / 603644978 / 501195005.1 komentarz:

  1. Super propozycja roślin, na pewno skorzystam z Twoich propozycji, ponieważ niedawno wprowadziłam się do nowego domu i jestem w trakcie jego urządzania. Swoją drogą zakupiłam wiele kosztownych przedmiotów i zastanawiam się czy z tego powodu nie ubezpieczyć domu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger