środa, 8 maja 2024

Wielka Gala Gwiazd Plejady z naszymi dekoracjami scenicznymi

 Dekoracje od www.tenDOM.pl na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

To wydarzenie miało miejsce już jakiś czas temu, ale nie mieliśmy okazji się nim wcześniej pochwalić. Przygotowaliśmy na tę okazałą uroczystość zorganizowaną z pompą śliczne girlandy kwiatowe w nasyconych kolorach. Bordo, krem i ciemna zieleń wzbogaciły estradę, dzięki czemu scena prezentowała się bardzo elegancko.

Bogate bukiety i girlandy wykonaliśmy na specjalną prośbę zamawiającego - organizatora eventu, który odbył się w Warszawskiej Operze Kameralnej. Statuetki przyznawane są od 2016 roku najpopularniejszym postaciom polskiego show-biznesu. Tym razem motywem przewodnim gali była słynna bajka Lewisa Carrolla - "Alicja w Krainie Czarów". Zaproszeni goście wykazali się fantazją, a kreacje była naprawdę imponujące. 

Co roku swoją obecnością event uświetniają największe gwiazdy. Tym razem na scenie pojawiły się między innymi Irena Santor, Bogna Sworowska i Doda, Paulina Smaszcz, Ewa Minge, Omenaa Mensah, Viki Gabor, Joanna Przetakiewicz i wiele innych znanych z mediów osób. 

Link do wydarzenia - KLIKNIJCIE TUTAJ, żeby obejrzeć całą galę.

Jeśli chcecie, abyśmy udekorowali Wasz event, polecamy się serdecznie. Piszcie na info@tendom.pl. Kwiaty możecie zakupić lub wypożyczyć w zależności od możliwośći, które daje potencjalny budżet.

Kontakt: tel. 22 7244353 / adres mailowy: info@tendom.pl / showroom - ul. Krzywa 1, Otrębusy pod Warszawą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger