poniedziałek, 28 maja 2012

Kasia w Klubie Kobiet z Pasją

Mili, jako, że Kasia wypuszcza z głowy swej i rąk swych wianków ilości niebywałe, w domu Jej powstał materiał do jednej ze stałych rubryk Mojego Mieszkania - Klubu Kobiet z Pasją. Zapraszamy do obejrzenia kilku migawek z pobytu ekipy Muratora. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, publikacja ukaże się pod koniec lata.


7 komentarzy:

 1. Kasiu wiedziałam że Twój dom musi być piękny i taki jest:) Bo, że ogród masz cudny to wiem z Ogrodowiska:)
  Pozdrawiam Was zdolne kobietki:)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, bardzo miłe to, co piszesz. Mój domek, no coż malutki trochę za bardzo jak dla całej naszej gromady. Dokładam wielu starań żeby wszystko pogodzić. Czasami myśle, że nieco zaniedbuje całe swoje towarzystwo i gospodarstwo domowe. Jak widzisz wiele czasu poświęcam w ostatnim czasie pracy ...razem z Moniką próbujemy realizować nasze marzenia. Z jakim skutkiem, czas pokaże. Trzymaj za nas kciuki i zapraszam serdecznie na nasz blog, FB i gdzie się da ;-) Dobre słowo jest na wagę złota. A co do Ogrodowiska to nie wiem czy słyszałaś, ale w najbliższą sobotę Święto Róży w Komorowie u naszej sąsiadki Danusi. Wybierasz się? Gorąco pozdrawiam i życzę dużo słońca na dalszy dzisiejszy dzień... Kaś

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu realizacja marzeń jest bardzo ważna, a spełniona mama o sto razy lepsza niż taka rozgoryczona. Jasne, że trzymam kciuki bo upiększacie ten nasz świat a dzięki temu żyje się lepiej:)
  O Święcie Róży wiem, zaraz lecę poczytać co i jak..W zeszłym roku nie pojechałam i bardzo żałowałam. Ostatnio poznałam Twoją mamę a teraz mam nadzieję, że poznam i Ciebie:)
  pozdrawiam serdecznie Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga, dziękujemy za ciepłe słowa :) Szalenie miło było Cię poznać. Wspaniale, że do nas dotarłaś. Mamy nadzieję na więcej tak miłych spotkań. Pozdrawiam mocno i trzymam kciuki za Brańszczyk! :)
   Monika

   Usuń
 4. Gorgeous home and I love the large photographs of the children. Wonderful production and congratulations!

  leslie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you for warm words, Leslie. Kasia, one of us, has tree kids (two of them are twins :) They are on the b&w pics.
   Best regards!

   Usuń
 5. Thank you very much. I also really like pictures of my children. I made them during last summer holiday by the seaside. Nice to meet you on my blog.
  See you next time Kasia

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger