poniedziałek, 25 czerwca 2012

Słodkich snów życzy tendom.pl

Mili, czy macie jakieś swoje magiczne, przednocne wierszyki, powiedzenia, życzenia typu "Karaluchy pod poduchy, a szczypawki do zabawki...?".

Ja, będąc dzieckiem, nie zasnęłabym, gdybym nie usłyszała od Rodziców zawsze tej samej-świętej nierymowanki "Kolorowych snów, ALBO ŻADNYCH". To było szalenie ważne, żeby nieopatrznie nie skrócić życzeń do "Kolorowych snów!", gdyż to groziło tym, że jeśli nie będą kolorowe, to będą straszne zapewne. A zatem dodatek "albo żadnych" miał całkowicie eliminować ryzyko złych snów, których się bardzo bałam, mam wrażenie... Do tej pory, Rodzice dzwoniąc do mnie wieczorem, na koniec od czasu do czasu wypowiadają nieśmiertelne słowa, które sprawiają, że znów jestem dzieckiem, jest mi błogo i ponownie mam zagwarantowane kolorowe śnienie lub jego brak, na wszelki wypadek...

Z moją córką, dla odmiany, kiedy to jeszcze była malutką dziewczynką, do wierszyka o karaluchach dopowiadałyśmy kolejne "zwrotki", rymowanki... co nieodmiennie nas śmieszyło, ponieważ wychodziło coraz to bardziej absurdalnie.
Jeśli zatem macie swoje ulubione przedzasypieniowe, przednocne powiedzonka, podzielcie się nimi z nami. Będzie nam bardzo miło.

A jeśli mowa o spaniu, załączam zdjęcia naszych nowych i nie tylko narzut na łóżka, które bardzo lubimy...
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger