piątek, 6 września 2013

Morza szum, ptaków śpiew...

Mili czas wakacji już za nami, niestety. Tak szybko one mijają. Czy macie podobne odczucia do nas? My już tęsknimy za letnimi długimi wieczorami, ciepłym wiatrem i słońcem, które - niestety - już świeci inaczej niż w okresie lata. Pięknie, złociście, ale inaczej. Tęsknimy za piaskiem pod stopami, szumem fal, zachodzącym romantycznie słońcem, spacerami, w tym roku nawet biegami wzdłuż wybrzeża, nocnymi eskapadami nad brzeg morza, odbywanymi po to, aby ciemną nocą móc obserwować spadające gwiazdy i niezwykły, czerwony księżyc tuż nad linią horyzontu. 

Oczywiście pozostały wspomnienia z mile spędzonego czasu w gronie serdecznych Przyjaciół. Cieszymy się zatem ze wszystkiego co dane nam było przeżyć i z utęsknieniem wyczekujemy kolejnego słonecznego lata. 

W tym roku nam - tendomowym dziewczynom, wraz z liczną dziecięcą ekipą :) - udało się spędzić kilka wspólnych chwil nad naszym pięknym, polskim morzem, gdzie zrobiłyśmy kilka zdjęć aby przybliżyć i podzielić się z Wami naszym stanem ducha. Mamy nadzieję, że Wam również udało się wypocząć w wakacyjnym okresie, złapać oddech i zyskać energię do dalszej pracy. Czego mocno Wam życzymy i pozdrawiamy, śląc nasze letnie, powietrzno-świetliste reminiscencje. 


Do sesji wykorzystałyśmy marynistyczne produkty z naszego sklepu - tendom.plhttp://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=marynistyczny.

2 komentarze:

 1. Przepiękne zdjęcia, przywołujące wspomnienia.
  Miło się na nie patrzy gdy za oknem szaro i buro. Latarenki przecudne!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za przemiłe komplementy. Rzeczywiście wakacyjne zdjęcia najcudowniej ogląda się, gdy zmienia się aura za oknem. Dają nadzieję na kolejne piękne lato i od razu robi się cieplej na sercu :) Pozdrawiamy! Monika i Kasia

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger