piątek, 28 sierpnia 2015

Powrót z wakacji - radość kontra smutek

Mili, czy znacie to uczucie, gdy po wakacjach wracacie do domu i aż Was boli żołądek na myśl, że trzeba wrócić także do pracy? Ja znam świetnie, ale mam to szczęście, że to uczucie już mnie nie dotyczy.

Po długim wyczekanym urlopie wracam do pracy z przyjemnością. Praca z Kasią jest bowiem dla mnie dużą radością. Ogromnej satysfakcji dostarcza mi fakt, że już od kilku lat budujemy coś razem, ramię w ramię, dzielimy radość sukcesów i gorzki smak porażek. Każdego dnia z uśmiechem, nawet jeśli śmiertelnie zmęczone.

Dziś co nieco o radości, którą daje zadowolony Klient i smutku, który wywołuje niezadowolona osoba.

Być może ktoś z Was już zrobił u nas zakupy i przekonał się, że naprawdę się STARAMY. Jeśli ktoś poprosi, dobieramy dla niego to, na co ma największą ochotę, o czym marzy, co go uszczęśliwi. Dużo dobrej energii płynie do nas od zadowolonych Klientów. 

Dzisiaj ze łzami w oczach niemalże czytałyśmy opinię, którą wystawiła nam Pani Małgosia. Nie będę tego opisywać własnymi słowami, pozwólcie, że Wam zacytuję: "Absolutnie wszystkim polecam sklep tendom.pl. Przede wszystkim kontakt z klientem: ekspresowy, uprzejmy, ciepły - czułam się klientem wyjątkowym, jakbym kupowała w innym niż Polska kraju. Towar - użyje prostego określenia - wymiata - genialny - kupiłam kule ogrodowe - są perfekcyjne, urocze. Termin realizacji - no cóż - uwierzyłam, że można zamówić jednego dnia, a towar otrzymać następnego. Trzymam kciuki za ten sklep. Gdyby wszystkie Firmy miały takie podejście do klienta, nikt z tego kraju nie chciałby wyjeżdżać, a nawet gdyby musiał robiłby to z ogromnym smutkiem." Dziękujemy z całego serca Pani Małgosi, szczęśliwej posiadaczce przepięknych kul, które możecie obejrzeć poniżej (zdjęcia autorstwa Pani Małgosi):
Zdarzają się jednakże również niezadowolone osoby i mimo naszych starań czytamy, na szczęście bardzo bardzo rzadko o ich żalu do nas. Zdarzają się zdania: "Nie wróżę Paniom sukcesów." I mimo, że staramy się wytłumaczyć, że takie rzeczy jak stłuczona pokrywka od słoika, się niestety zdarzają, bo ludzie są tylko ludźmi, to niektórzy Klienci naprawdę są w takich sytuacjach zdruzgotani. Wiedzcie Mili, że stłuczone przedmioty wymieniamy szybko na nowe, oferujemy dodatkowe rabaty itd. Nigdy jeszcze nie rozpatrzyłyśmy reklamacji na niekorzyść Klienta. Staramy się być maksymalnie wyrozumiałe. Zawsze podchodzimy do każdego Klienta z sercem.

Mamy nadzieję, że jeśli zdobyliście wrażenia na temat obsługi, którą Wam oferujemy, są one pozytywne i należycie do grona Zadowolonych. Jeśli nie, najmocniej przepraszamy, obiecujemy się poprawić w przyszłości. :) A na koniec - poza dobrymi wrażeniami ze współpracy z tendom.pl życzymy Wam także, aby powrót z wakacji nie musiał być dla Was przykrością. Tak też - jak się okazuje - można... :)

PS. Nasze kule aluminiowe możecie znaleźć tutaj: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=kula. Zapraszamy!

1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger