poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Urzekająca Emilie, czyli młodości czar

Mili, nie ma to jak świeżość, lato, biel, kwiaty i ...młodość.

Jedna z cudownie zachwycających i wielowymiarowych "księżniczek instagramu" - Emilie Vivre - poprosiła nas o wyczarowanie specjalnie dla siebie trwałej kompozycji kwiatowej, która mogłaby ozdobić Jej królewską, lustrzaną komodę. Uczyniłyśmy to z radością. Biel urządzonego właśnie przez Emilię wnętrza urzeka powiewem świeżości. Przyjemnie patrzeć na samą przepiękną dziewczynę, jak i na Jej udane wybory, które swą lekkością oczarowują tysiące oglądających.

Nie trzeba nam było długo myśleć o tym, co do Emilki pasowałoby najbardziej. Cudne, lśniące srebrem naczynie ze szkła & biel urzekających kwiatów były najnaturalniejszym pod słońcem wyborem.

Spójrzcie sami, jak pięknie prezentuje się mix: white&white :)

A samą kompozycję kwiatową (która przetrwa lata - jest bowiem wykonana z najlepszej jakości, wyselekcjonowanych przez nas osobiście - sztucznych kwiatów) znajdziecie tutaj - na stronie naszego sklepu: http://www.tendom.pl/products/kompozycja-kwiatowa-emilie-wys-35-cm.

Pamiętajcie także, iż dla każdego z Was możemy przygotować dowolne bukiety w dowolnych naczyniach, w zależności od kolorystyki panującej w Waszych wnętrzach (pisząc na info@tendom.pl lub dzwoniąc pod +48 603644978 lub +48 501195005). Zapraszamy do kontaktu!
Zdjęcia autorstwa Emilie: https://instagram.com/emilievivre/ i tendom.pl.

5 komentarzy:

 1. Pięknie w tym prezentują się kwiaty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo za komplement. Pozdrawiamy ciepło. Dziewczyny z tendom.pl

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco! Dziewczyny z tendom.pl

   Usuń
 3. Kompozycja SUPER! Pięknie naprawde.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger