poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Komunijne przyjęcie

Mili, jesteśmy ewidentnymi fanami czystej bieli na stole, dlatego propozycja komunijnego przyjęcia w naszym tegorocznym wydaniu, jest dość oczywista. 

Biel zastawy stołowej Parma w połączeniu ze świecznikami Angel i monochromatycznymi kompozycjami kwiatowymi 
urzeka swoją delikatnością i świeżością.

Pamiętajcie, że nasze kompozycje kwiatowe będą mogły znaleźć swoje stałe miejsce w Waszych domach także po przyjęciu. Cudownie i trwale ozdobią Wasze komody, stoły czy też parapety.
Nasze Klientki stawiają je np. w łazienkach, gdzie światło ma ograniczony dostęp i gdzie bardzo rzadko stawia się świeże kwiaty, mimo, że bosko się w nich prezentują.

Do zastawy stołowej Parma dodaliśmy eleganckie sztućce szwajcarkiej marki Sola: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=sola (wariant Kyoto Satyna: http://www.tendom.pl/products/zestaw-sztuccow-kyoto-satyna-24szt), a także białe, tłoczone, papierowe serwetki Leila, jakże wygodna alternatywa dla tych z tkanin, które zazyczaj ciężko jest doprać: http://www.tendom.pl/products/serwetki-papierowe-biale-koronkowe-leila-33x33cm-15szt.

Kryształowe cięcia na szklankach i kielichach Charlotte od La Rochere dodają pałacowego sznytu i pożądanej lekkości: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=charlotte.

Sztućce do sałat Milleno z posrebrzanego mosiądzu, a także posrebrzana cukiernica to dodatki, które ponadczasowo wpisują się w każde przyjęcie, sprawiając wrażenie, jakby przechodziły w naszych rodzinach z pokolenia na pokolenie: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=posrebrz.

Świeczniki Angel http://www.tendom.pl/products/dwa-swieczniki-angel-wys-dot-31-5-cm to nowośc w naszej ofercie. Są wykonane z tego samego materiału, z którego naczynia do wyżej wspomnianych kompozycji, dzięki czemu tworzą śliczne zestawienie z naszymi kompozycjami kwiatowymi.

W tle ustawione nasze nieśmiertelne storczyki, które cudnie uzupełniają całość: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=storczyk i nie wymagają żadnej pielęgnacji.

Zapraszamy do stołu! :)
 


1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger