poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Wieczne kompozycje kwiatowe

Mili, kochamy kwiaty i najchętniej cieszyłybyśmy się nimi przez okrągły rok. Niemniej jedna cena żywych kwiatów sprawia, że nie możemy sobie na nie pozwolić na codzień. Sztuczne kwiaty jako alternatywa dla żywych, zwłaszcza te najlepszej jakości, mogą z powodzeniem zastąpić świeże bukiety. 

W pracowni florystycznej tendom.pl przygotowujemy starannie dobrane kompozycje, które możecie ustawić w dowolnym miejscu - na parapecie, stole, komodzie, na nocnym stoliczku, w łazience - na wannie itp. Są trwałe i bardzo eleganckie. Pięknie dobieramy kolory, starając się wykonać je tak, aby zachwycały nas same. Spod ręki Kasi nie wyjdzie ani jedna propozycja kwiatowa, której Kasia nie chciałaby mieć u siebie. Zawsze powtarza, że wykonuje je tak, żeby samej się nimi zachwycić. Dopóki nie osiągnie tego efektu, nie jest usatysfakcjonowana. 

Ponieważ dotychczasowe kompozycje z naszej pracowni były dość drogie z uwagi na kosztowne naczynia, w których je umieszczaliśmy, postanowiliśmy przygotować ofertę bukietów wykonanych w tańszych naczyniach - osłonkach. Dzięki temu pomysłowi możemy cieszyć się bukietami już od kilkudziesięciu złotych.

Zapraszamy gorąco do przejrzenia naszych najnowszych zdjęć i naszej oferty: http://www.tendom.pl/t/nowe-kategorie/wianki/kompozycje-kwiatowe4 komentarze:

 1. Kompozycje urocze i nawet całoroczne. Ale czy wieczne? Hm... Ani by wieku nie wytrzymały, ani by się ich oglądać tak długo nie chciało. Wszelkie kwiaty tak bardzo się nam podobają między innymi ze względu na swoją kruchość i nietrwałość. Prawda?

  To tak, z przekory mi się napisało. Bo tak naprawdę bardzo mi się podoba to, co robicie i lubię do Was zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz ogromny talent do tworzenia prze pięknych kompozycji :) Zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne pudełka kwiatowe! Niedawno również zamówiłam taki dla mamy, bo bardzo chciała taką ozdobę do salonu. Hurtownia, na którą trafiłam ma bardzo szeroką ofertę artykułów dekoracyjnych i sztucznych kwiatów ( sprawdź tu ) Aktualnie sama rozważam kupno takiego kwiatowego pudełka dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger