czwartek, 5 maja 2016

Kwiatowe dekoracje komunijne

Mili, uwielbiamy nowe zadania. Jedna z naszych Klientek, przesympatyczna Pani Monika, zamówiła u nas dekoracje kwiatowe służące do wystroju komunijnego przyjęcia swojej córeczki. Ucieszyliśmy się niezmiernie, ponieważ Pani Monika, podobnie jak my, przepada za hortensjami

Biel hortensji w połączeniu z bielą pięknie plecionej wikliny i ceramicznych dzwoneczków, którymi przyozdobiłyśmy wiszący wieniec, wygląda bajecznie.

Pani Monika zawiesi wieniec na wstęgach, na przeszklonym trarasie, nad stołem, przy którym zasiądą goście. Kosze z hortensjami ustawione dookoła, bogato przyozdobią tarasową podłogę, a podłużna kompozycja zapewni biesiadnikom urok kwiatów w połączeniu z komfortem rozmów przy stole (jest bowiem na tyle niewysoka, aby nie ograniczała widoczności siedzących za stołem). Tradycyjny wianek natomiast zawiśnie na drzwiach wejściowych, zapraszająco uśmiechając się do gości. Wszystko z hortensji, wszystko spójne, gęste i malownicze.

Mamy nadzieję, że Wam także spodobają się nasze dekoracje, a tymczasem gorąco zapraszamy na stronę naszego sklepu www.tendom.pl lub do kontaktu na info@tendom.pl, jeśli na stronie nie znajdziecie wymarzonych przedmiotów i zechcecie zamówić coś "szytego na miarę".

Zapraszamy! W naszym sklepie znajdziecie bardzo dużo różnorodnych dekoracji ze sztucznych hortensji: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=hortensj.

Pamiętajcie, że później, zamówione na przyjęcie dekoracje, mogą całorocznie ozdobić Wasze domy, biura itp. Na pewno dalej i cudnie będą cieszyły Wasze oczy.


3 komentarze:

  1. Jej, przepiękne te wieńce, takie bogate - nie umiałam sobie wyobrazić tych hortensji w takiej ilości, ale wyglądają naprawdę niezwykle.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne dekoracje. Prezentują się nieziemsko :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne te wieńce, uwielbiam hortensje i jeszcze nie wiedziałam ich w takiej formie. Bardzo eleganckie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger