czwartek, 2 czerwca 2016

Warzywny ogródek

Mamy dla Was dzisiaj zagadkę. Które z poniższych warzyw i owoców są prawdziwe, a które sztuczne? :) Jak wiecie, potrafimy wynaleźć smaczki w świecie sztucznych kwiatów. Teraz czas na warzywa i owoce. Postanowiliśmy przygotować mały, warzywny ogródek na jednym z naszych wianków.

Ułożone warzywa i owoce kusiły dzieci Kasi. Część dekoracji - na szczęście tych prawdziwych - została zjedzona od razu, podczas robienia zdjęć. :)

Czy podoba Wam się taka wiankowa nowość? My przepadamy za wykonywaniem dekoracji, które nie tylko są piękne, wysmakowane i charakteryzują się najwyższą jakością, ale także są oryginalne. Podoba nam się realizacja pomysłów, które odstają od rynkowych trendów, a jednak cieszą oko.

Nasz wianek Warzywny Ogród powinien przypaść do gustu nie tylko restauratorom, ale także działkowiczom i miłośnikom warzyw z własnego ogródka. My go uwielbiamy.


Dla chętnych tęczowy wianek owocowo-warzywno-kwiatowy, którego prototyp przygotowaliśmy już w zeszłym roku: http://www.tendom.pl/products/przepiekny-wianek-ozdobny-kolory-ogrodu-sr-38cm

Zapraszamy do naszego sklepu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger