czwartek, 21 lipca 2016

8 RYB i kule świetlne

Mili, niedawno gościłam wraz z moimi Bliskimi na przyjęciu urodzinowym mojego żywiołowego Siostrzeńca - Igorka. 9 lat, ale ryb 8. Tak się bowiem nazywa restauracja, w pobliżu Milickich Stawów, w której zjedliśmy pyszny obiad zaraz po spływie kajakowym malowniczą rzeką Barycz.

Kochani, podróży po Polsce zachwalać Wam chyba nie muszę. Piękny mamy kraj i malowniczy, a lipiec i sierpień to po prostu bajeczny czas na włóczęgę. Spływy kajakowe należą do moich ulubionych sposobów przemieszczania się od kiedy to w liceum wyjeżdżałam na wędrówkę kajakiem, która trwała około 2 tygodni i nie zdarzyło nam się nocować 2 noce w jednym miejscu. Rozbijaliśmy się na dziko i cieszyliśmy wolnością.

Teraz grzeczniej już - śliczna Barycz i jej ukoronowanie Milickie Stawy, w pobliżu których powstała sielska Osada z hotelem, centrum konferencyjnym i innymi atrakcjami, typu genialne place zabaw, skanseny, muzea i ścieżki edukacyjne. Dzieci oszalały a my karmiliśmy oczy i ciała. Pyszne ryby i wysmakowany design - oto co tam znajdziecie: http://www.gospoda8ryb.pl/index.php?idS=21&ln=pl.

Wśród malowniczych desek i zgrabnych, skandynawskich budynków ustawione zostały świetlne kule, które mamy także w swojej ofercie: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=remote

Kule wyglądają bardzo designersko i minimalistycznie. Podobno wieczorem bajecznie. Niestety, do wieczora nie udało nam się doczekać - musieliśmy wracać do domu. Następnym razem zaprezentuję Wam wieczorne zdjęcia.

Miłego oglądania!Mój ekspresyjny synek - Iwo: 


od lewej: Grzegorz - tata Igora, mój 6 letni Iwo, moja 15 letnia długonoga córka - Natalia, Marcin - mój Ukochany i Kala - Moja Zwariowana Siostra Cioteczna, mama Jubilata: 


4 komentarze:

 1. Pozdrawiam rodzinę mojej ulubionej pani Wet - jak mniemam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale fajnie! :) Pozdrawiamy gorąco! Kala - pani Weterynarz - to moja ukochana Siostra Cioteczna, z którą się wychowywałam. Jak rodzeństwo. Miło nam, że czytają nas "znajomi" :) Pozdrawiam gorąco!

   Usuń
 2. Znam to miejsce bo to są moje okolice:) Pięknie jest tam i warto wspomnieć że atrakcje dla dzieci też są w pobliżu:) Pozdrawiam Ala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda - atrakcji dla dzieci masa! Właśnie plac zabaw nas tam zachwycił niezmiernie - wszystkie chlapały się w wodzie i cudnie bawiły akweduktami! Pozdrawiamy gorąco z mazowieckiego :) Dziękujemy za odwiedziny.

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger