poniedziałek, 11 lipca 2016

Kwiaty we włosach

Mili, kochamy i staramy się tworzyć ładne rzeczy. Nie tylko śliczne dekoracje z kwiatów na okna, drzwi, czy też stoły i komody, ale także urocze wianki na głowę. Nasza kolekcja ozdób na włosy stale się powiększa. Dzięki Ewie, naszej doświadczonej florystce, wianki na głowę od tenDOM.pl zachwycają jakością wykonania, pomysłowością, doborem kolorów i tym, że idealnie "leżą".

Ewa wie, co w trawie piszczy, jeśli chodzi o estetykę. Ceni także komfort. Zawsze nienagannie, ciekawie, ale też wygodnie ubrana, z pięknymi oprawkami okularów, niezwykłymi broszkami czy też apaszkami. Wianki, które wychodzą z Jej rąk są nie tylko wygodne w noszeniu, dzięki Jej autorskiej konstrukcji, ale też po prostu prześliczne i oryginalne. Tworzy wianuszki, które nie tylko możecie założyć do ślubu, ale także na co dzień - na spotkanie ze znajomymi, do teatru itp. Nie bójcie się odbiegać wyglądem od innych. Zaciekawcie, zainteresujcie swoimi wyborami.

Bardzo mi się podoba, gdy coraz więcej osób decyduje się na tę nietypową ozdobę z przeróżnych okazji. Na zakończeniu roku u mojej córki w szkole jedna z dziewczynek, kończąca gimnazjum, miała na głowie uroczy wianek ze sztucznych kwiatów. Subtelność i dziewczęcość tej ozdoby rzucały się miło w oczy. Widziałam, że wiele osób podchodzi do niej i mówi Jej, jak ładnie się prezentuje :)

TenDOM.pl ma dla Was nową, kwitnącą kwiatami kolekcję, której zdjęcia znajdziecie poniżej.
Przyjemnego oglądania!

1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger