wtorek, 30 maja 2017

Basenowe dekoracje w turkusach

Uwielbiamy wprost wyzwania, które owocują zupełnie nowym. Jak tylko ktoś przychodzi do nas z indywiduwalnym projektem, pomysłem, od razu czujemy wiatr w żaglach :)

Jedna z naszych Klientek - Pani Monika - zamówiła u nas przepiękne kompozycje z motywem turkusu na przydomowy basen. Dekoracje wyszły obłędnie - masywne, turkusowe, "śródziemnomorskie" donice z wielobarwnymi hortensjami, wianek z sukulentami i powtórzonym motywem hortensji, a także wysokie trawy, które tworzą "drugi plan".

Wszystko to skomponowalo się bardzo ładnie wokół basenu u Pani Moniki. Ogrodowa "alkowa" nabrała koloru i klimatu nadmorskiego, dzięki wprowadzeniu rośliności i lazurowej barwy.
A my dzięki Pani Monice, cieszymy oczy pięknym efektem.

Zapraszamy do kontaktu na info@tendom.pl, jeśli chcecie u nas zamówić coś, czego nie mamy w ofercie lub poradzić się nas w sprawie wyboru dekoracji. Idealnie, jeśli podeślecie nam zdjęcia miejsca, pomieszczenia, domu, które nasze kompozycja mają ozdobić.

Donice turkusowe z hortensjami: http://tendom.pl/products/kompozycja-hortensji-turkus-w-ogromnej-donicy-wys-dot-ok-dot-80cm (wykonamy je ze wskazanych przez Was hortensji);
2 komentarze:

  1. Wow, ale piękne kompozycje!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe otoczenie do wypicia porannej kawki. Lubie takie klimaty kolorystyczne.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger