czwartek, 11 maja 2017

Sklep stacjonarny tenDOM w Komorowie

Mili, dziś w naszym sklepie o poranku przywitało nas długo oczekiwane słońce. Jest przyjemnie. Śpiewają ptaki, a kwiaty w środku naszej pracowni zalśniły nowym blaskiem. Słoneczna energia nakręca do pracy, a ja zamiast pisać dzisiaj o donicach - jak zaplanowałam, prezentuję Wam jak przyjemnie wygląda nasze "biuro", które woła do nas, przechodniów i do Was "Miłego dnia!".

Nasz Sklep Stacjonarny tenDOM.pl mieści się w Komorowie, pod Warszawą, w Al. Kasztanowej 2 (pierwsze rondo w Komorowie od wjazdu od strony Janek, czy Reguł).
Mamy otwarte w godz. 8.30-17.00 (w innych godzinach najlepiej umówić się na wizytę mailowo lub tel.). Jeśli chcecie zakupić coś na miejscu a macie to upatrzone na stronie sklepu, warto najpierw zakupić przedmioty online z opcją "Odbiór Osobisty" - wtedy zadzwonimy do Was jak tylko zamówienie zostanie przygotowane do odbioru. Tak bezpieczniej - będzie pewność, że wymarzone produkty będzie można nabyć na miejscu.

Oczywiście bez składania zamówienia, "od ręki", można dostać u nas spontanicznie wiele ślicznych dekoracji, nie tylko z kwiatów, pięknych przedmiotów użytkowych (koce, lampiony, donice, zastawa stołowa, obrusy, cukiernice, szkło francuskie, szkło Krosna) i wiele innych.

Zapraszamy!
2 komentarze:

  1. Taki sklep to moje wielkie marzenie. A może chciałabyś jakieś moje prace do tego cudownego sklepiku?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger