poniedziałek, 4 czerwca 2018

Krzesła Chiavari - najnowszy HIT!

W naszej ofercie www.tendom.pl pojawiły się amerykańskie krzesła typu CHIAVARISpecjalnie na życzenie naszych klientów sprowadzimy je do Polski w różnych - dowolnych wariantach: drewniane w kolorach złotym, srebrnym, szampańskim i wielu innych. Wymagana jest minimalna ilość zamawianych produktów: 500 szt., co może Was nieco zniechęcać, ale kierujemy naszą ofertę do właścicieli wypożyczalni, restauracji, hoteli, domów weselnych, itp. Jeśli nie chcecie zamówić ich aż tyle, także skontaktujcie się z nami, być może uda nam się połączyć zamówienia większej ilości klientów. 

Nasze krzesła CHIAVARI wyposażone są w miękką poduszkę pokrytą eco skórą integralnie połączoną z siedziskiem krzesła, co podnosi komfort i bezpieczeństwo siedzenia, gdyż poduszka jest nieruchoma i bardzo stabilna.

Amerykańskie krzesła bankietowe chiavari idelanie sprawdzają się na wszelkie uroczystości, w tym śluby, wesela, przyjęcia okolicznościowe ale również eleganckie gale i bankiety. Ich zaletą jest lekkość, stabilność oraz unikalny wygląd. Przepięknie prezentują się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, w halach namiotowych jak i w plenerze, np. podczas ślubów plenerowych.
Serdecznie polecamy i zapraszamy do składania zamówień. Wszelkie informacje odnośnie zakupu krzeseł Chiavari możecie Państwo otrzymać, kontaktując się z nami na info@tendom.pl (skroimy dla Was ofertę na miarę).

1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger