środa, 31 października 2018

Dekoracje ślubne zaprzyjaźnionej z nami Marty

Mili, zaprzyjaźniona z nami Marta wraz z mamą Kasią postanowiły nam zaufać w kwestii dekoracji wesela. Spotkanie na Warszawskiem Żoliborzu zaowocowało wspólnymi pomysłami, które dopasowaliśmy do cudnych wnętrz żoliborskiej Prochowni. 

Serce podpowiadało nam, aby użyć rowerowych kół pomalowanych na złoty kolor. Wyszło bajecznie, moim zdaniem. Kolorystykę kwiatów dopasowaliśmy do gorsetu sukni ślubnej Marty. Dzięki Jej wyczuciu smaku nie musieliśmy się zamykać w klasycznej ślubnej bieli i ecru. Z radością skomponowaliśmy fioletowe szarości z miętą, bordo, bielą i ciemną zielenią. Wyszedł z tego zgrabny mix kolorów pięknie korespondujący z żywymi kwiatami w małych wazonikach.

Nasze wieńce, udekorowane girlandami koła i "zwisy" dekorujące kolumny wyglądały tak ażurowo i naturalnie, że były nie do odróżnienia od świeżych kwiatów ustawionych na weselnych stołach.

Jeśli chcielibyście, abyśmy pomogli Wam w udekorowaniu Waszego przyjęcia lub sali weselnej, którą zarządzacie, z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Przygotujemy ozdoby roślinne na miarę Waszych potrzeb. Skroimy zamówienie na miarę i staniemy na wysokości każdego zadania.

Jeśli podobaja się Wam nasze dekoracje, możecie je u nas zakupić lub wypożyczyć na pojedyncze przyjęcie / event. Kontaktujcie się z nami, pisząc na info@tendom.pl.

Poniższe dekoracje widnieją na stronie sklepu tendom.pl: KLIKNIJCIE TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger