wtorek, 2 października 2018

Sztuczne trawy ozdobą hotelu / SPA

Mili, jednym, z naszych stałych Klientów jest eleganckie, urządzone w wysokim standardzie, Centrum Konferencyjne / SPA - Hotel Atut Med&Spa z Lichenia. Spójrzcie sami, jak świetnie prezentują się nasze sztuczne rośliny w takim wnętrzu. Sztuczne trawy z naszej pracowni doskonale nadają się do dekorowania basenów / SPA / sal konferencyjnych, gdzie jest problem z wigotnością lub brakiem światła.

Na zdjęciach trawy Simple z dmuchawcami, które są szalenie łatwe w utrzymaniu i świetnie się prezentują w minimalistycznych wnętrzach.

Jeśli jesteś menagerem/właścicielem hotelu, pensjonatu, salonów stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich, itp., nasze produkty powinny Cię zainteresować. Nasze sztuczne rośliny dopasowujemy do każdego rodzaju wnętrza - od designerskich, minimalistycznych, po stylizowane, pałacowe. Nie ma problemu z indywidualnie skrojoną ofertą. Wystarczy skontaktować się z nami (info@tendom.pl) a my zaproponujemy idealne rozwiązania dopasowane do wnętrz.

Zapraszamy ciepło do kontaktu.
1 komentarz:

  1. U brata w biurze mamy podobne. Pięknie uzupełniają się z innymi dodatkami. Rośliny zawsze polecam do upiększenia wnętrza!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger