czwartek, 22 listopada 2018

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Kochani Nasi, zaglądacie do nas często, a czy wiecie, że poza wiankami, stroikami, girlandami i zimowymi boxami mamy dla Was także całe mnóstwo innych świątecznych produktów.

Rokrocznie przygotowujemy dla Was bowiem całą masę ślicznych świątecznych dekoracji, które mają za zadanie Was zauroczyć. Poza nimi jednakże staramy się mieć także w ofercie inne dodatki na święta, które pomogą Wam ozdobić dom. Lampki choinkowe, bombki, obrusy na wigilijne stoły a także poszewki na poduszki, pledy itp. ze świątecznymi motywami.

Poniżej własnoręcznie przygotowane przez nas w pracowni www.tenDOM.pl dekoracje bożonarodzeniowe (poza bombkami), które wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o każdy detal:

 

 

 

4 komentarze:

  1. Dokładamy wszelkich starań aby kompozycje wyglądały wyjątkowo ;-) Pozdrawiamy ciepło zespół tendom.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli jesteśmy w temacie dekoracji świątecznych to myślę, że warto byłoby też wspomnieć tutaj o iluminacjach świątecznych, które można znaleźć w wielu miastach i centrach handlowych w tym okresie okołoświątecznym. Iluminacjami na wysokim poziomie zajmuje się firma https://ipb-decoration.eu/ , więc odpowiednio wcześniej warto zainteresować się współpracą.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger