środa, 26 maja 2021

Posrebrzane i cynowane naczynia - ponadczasowa elegancja

Eleganckie, ponadczasowe naczynia posrebrzane i cynowane z naszego sklepu www.tenDOM.pl.

Zapraszamy na stronę pięknych, posrebrzanych i cynowanych naczyń stołowych, zwanych platerami. Prezentujemy Państwu z przyjemnością luksusową ekspozycję kunsztownych sztućców, bombonier, ozdobnych tac i puzderek. Te piękne dekoracje są zawsze wyjątkowym elementem zastawy na każdym stole. Dodadzą przyjęciu wrażenia ponadczasowego luksusu i elegancji.

Wyszukując i prezentując dla Państwa te piękne ozdoby zawsze staramy się kierować dobrym smakiem, jakością produktu i jego ponadczasowym designem. Preferujemy drobiazgi nowoczesne, ale robimy ukłon w stronę tradycji i sentymentu do dawnych klimatów polskich dworów. Miniaturowe posrebrzane mleczniki, fantazyjne cukiernice - wazki do cukru, ażurowe serwetniki z motywem irysów są uroczym tchnieniem ponadczasowego stylu. Śliczne posrebrzane podstawki - koziołki do sztućców czy obciążniki do papieru w formie pięknej, końskiej głowy są idealnym pomysłem na prezent.
 
W tenDOM.pl. kierujemy się pragnieniem, aby zakupy w naszym sklepie były nie tylko spełnieniem konkretnych oczekiwań, ale przede wszystkim przyjemnością dla naszych Miłych Klientów.
 
A hołdując elegancji polskiego stołu, zacytujmy fragment z literatury, że  cyt.: "... w domach polskich najbardziej ceniono zastawę ze srebra i podczas wielkich przyjęć stoły wręcz uginały się pod ciężarem tego kruszcu, którego na jednym tylko stole w wazach, misach, salaterach, sztućcach był cały przepych.".1 komentarz:

  1. Jestem ciekawy, czy naczynia z takiego materiału nadają się do piekarnika. Są one piękne i pomyślałem, że ciasto w tym pierwszym naczyniu wyglądałoby obłędnie. Trochę się rozmarzyłem, bo ostatnio kupiłem nowy piekarnik i uczę się eksperymentować w kuchni. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger