piątek, 28 maja 2021

Przyjęcie komunijne z wyszukanymi dekoracjami Sakramento

Maj i czerwiec to coroczny czas Pierwszych Komunii Świętych naszych pociech. Przygotowujemy się do tej uroczystości z wyprzedzeniem, zazwyczaj kilkutygodniowym, aby nasze dzieci i zaproszeni goście w tym uroczystym dniu mogli czuć się wyjątkowo. Rodzice starają się zaplanować i przygotować wszystkie szczegóły, począwszy od stroju aż do dekoracji pomieszczeń. Nasz zespół utalentowanych florystek tenDOM.pl z wielką starannością tworzy dziewczęce wianuszki na głowę, kotyliony na rękę, bukieciki czy butonierki do chłopięcych marynarek.

Wszystkie nasze wdzięczne dekoracje są robione ręczne w kameralnej pracowni, każda jest więc wyjątkowa i niepowtarzalna. Prześliczne sztuczne kwiaty i dodatki gwarantują wieczną świeżość ozdoby i odporność na uszkodzenia.

Dla Rodziców, którzy planują organizację przyjęcia komunijnego we własnym zakresie proponujemy szeroki asortyment wystroju. Tak, więc - duży wybór pięknych lnianych i atłasowych obrusów i serwetek, obszywanych koronkami i ozdobnymi taśmami, elegancką zastawę stołową w odświętnym klimacie, sztućce i platery.
 
Oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną kwiatów na stoły, ikeban i kompozycji roślinnych w wielu opcjach. Proponujemy udekorowanie kościołów i pomieszczeń naszymi bogatymi girlandami z róż i z okazałej wisterii, które będą cieszyć oko i zostaną  uczestnikom w pamięci na długo, a słynne już w wielu miejscach na świecie wianki tenDOM.pl stworzą niezwykłą atmosferę i dodadzą uroczystości należnego splendoru.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie także pamiątki komunijne - szkaplerze posrebrzane.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger