środa, 9 czerwca 2021

Kinder Party w owocowych kolorach z tenDOM.pl

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył o bajecznie kolorowym przyjęciu urodzinowym z balonami i chorągiewkami. Z tęczowo barwnym tortem, lodami i mnóstwem słodyczy, którymi w tym dniu można objadać się bezkarnie.

Takie właśnie kolorowe Kinder Party aranżujemy dla Was w tenDOM.pl z myślą o naszych maluchach, w domu bądź w ogrodzie, korzystając z letniej aury.

Na to wdzięczne przyjęcie nie musimy mieć eleganckiego mebla i wyszukanej zastawy. Pożądane są natomiast różnorodność kształtów, kolorów i fantazja.

Na naszym stole królują pastelowe, karbowane talerzyki, jak w zastawie dla lalek, a zamiast tradycyjnego obrusa przez środek stołu kładziemy zmywalną, tablicową taśmę i kredę. Niech żyje wyobraźnia!

Każde nakrycie udekorowane jest lekką, lnianą serwetką, przewiązaną pęczkiem kolorowych wstążeczek. Wsuwamy pod nie tabliczki z imionami gości i motylki. Jest wesoło i barwnie, jak w piosence Maryli Rodowicz Kolorowe Jarmarki.

Środek stołu wypełniamy subtelnym bukiecikiem kolorowych kwiatów, skomponowanym w naszej pracowni tenDOM.pl, dodaje wystrojowi szczyptę elegancji i lekkości. Piękną i apetyczną ozdobą są owoce doskonale imitujące te prawdziwe oraz drukowane barwnie, papierowe serwetki, wsunięte w szklanki z grubego, transparentnego szkła. Na krzesełkach dodatkowo zawieszamy kokardy i rozkładamy na nich kolorowe poduchy.

Drewniana, malowana literką - inicjał imienia jubilata to ładny mini-dekor na stole. Oczywiście nie zapominamy o czarodziejskim, nastrojowym oświetleniu, czyli sznurach kolorowych lampek i girland na baterie. Możemy ułożyć je na stole bądź rozwiesić ponad nim. Jeszcze garść cukierków i pastelowych makaroników rozsypanych wśród zastawy i wesołe towarzystwo może rozpoczynać swoje urodzinowe przyjęcie.

2 komentarze:

  1. Nie mogę się doczekać jak będę mogła zorganizować swoim dzieciom kinderparty.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny pomysł na przyjęcie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger