poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Podano do stołu, tenDOM.pl & TVP2

 Mili, ponownie zaproszono nas do telewizji śniadaniowej. Jesteśmy bardzo dumne z tych zaproszeń, z traktowania nas jako ekspertów w sprawie dekoracji nie tylko wnętrz, ale i stołów na przyjęcia. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i przybyć do studia z jak najpiękniejszymi tematycznymi ozdobami.

Od lat specjalizujemy się w doborze dekoracji na każdą okazję a także w dekorowaniu Waszych domów. Wystarczy podesłać nam zdjęcia swojego domu, mieszkania, hotelu, restauracji, czy gabinetu, a my doradzimy co najlepiej będzie się prezentowało w Waszych wnętrzach.

Jesteśmy do dyspozycji także w sprawie niestandardowych realizacji. Wręcz uwielbiamy takowe.

Tym razem odebrany przeze mnie telefon na nadbałtyckiej plaży wyglądał następująco - "Pani Moniko. Temat to przyjęcie w ogrodzie. Wybór tego, co Pani pokaże zależy od Pani." Nie trzeba mi było dwa razy powtarzać - wokół tyle piękna i inspiracji, że decyzja była natychmiastowa - styl marynistyczny. Z owego pomysłu wyszła poniżej prezentowana aranżacja.

Zastawa stołowa porcelanowa w klasycznych kolorach kości słoniowej ze złotem pomieszana z turkusem, lniane serwetki w obrączkach ze sznura i muszli, złote sztućce korespondujące z dekorem na talerzach. A wszędzie wokół nakryć gadżety żeglarsko - marynistyczne.  Drewniane żaglówki, koralowce, kotwice, koła sterowe itp. O muszlach i patykach przywiezionych z plaży nie wspominając. Piękna stonowana kolorystyka morsko - szara, gdzie drewno wypłukane przez morze i wysuszone nadbałtycki słońcem przybiera szlachetny odcień. Podoba Wam się taka pamiątka z wakacji? Wspomnienie nadbałtyckiej plaży w Waszym ogródku podczas przyjęcia zorganizowanego dla Przyjaciół?

Jeśli ktoś nie widział, zapraszam: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/55151753/poczuj-morska-bryze-w-swoim-ogrodzie



































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger