poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Podano do stołu, tenDOM.pl & TVP2

 Mili, ponownie zaproszono nas do telewizji śniadaniowej. Jesteśmy bardzo dumne z tych zaproszeń, z traktowania nas jako ekspertów w sprawie dekoracji nie tylko wnętrz, ale i stołów na przyjęcia. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i przybyć do studia z jak najpiękniejszymi tematycznymi ozdobami.

Od lat specjalizujemy się w doborze dekoracji na każdą okazję a także w dekorowaniu Waszych domów. Wystarczy podesłać nam zdjęcia swojego domu, mieszkania, hotelu, restauracji, czy gabinetu, a my doradzimy co najlepiej będzie się prezentowało w Waszych wnętrzach.

Jesteśmy do dyspozycji także w sprawie niestandardowych realizacji. Wręcz uwielbiamy takowe.

Tym razem odebrany przeze mnie telefon na nadbałtyckiej plaży wyglądał następująco - "Pani Moniko. Temat to przyjęcie w ogrodzie. Wybór tego, co Pani pokaże zależy od Pani." Nie trzeba mi było dwa razy powtarzać - wokół tyle piękna i inspiracji, że decyzja była natychmiastowa - styl marynistyczny. Z owego pomysłu wyszła poniżej prezentowana aranżacja.

Zastawa stołowa porcelanowa w klasycznych kolorach kości słoniowej ze złotem pomieszana z turkusem, lniane serwetki w obrączkach ze sznura i muszli, złote sztućce korespondujące z dekorem na talerzach. A wszędzie wokół nakryć gadżety żeglarsko - marynistyczne.  Drewniane żaglówki, koralowce, kotwice, koła sterowe itp. O muszlach i patykach przywiezionych z plaży nie wspominając. Piękna stonowana kolorystyka morsko - szara, gdzie drewno wypłukane przez morze i wysuszone nadbałtycki słońcem przybiera szlachetny odcień. Podoba Wam się taka pamiątka z wakacji? Wspomnienie nadbałtyckiej plaży w Waszym ogródku podczas przyjęcia zorganizowanego dla Przyjaciół?

Jeśli ktoś nie widział, zapraszam: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/55151753/poczuj-morska-bryze-w-swoim-ogrodzie1 komentarz:

  1. That means should you guess over 51 in Rams-Bengals and Matthew Stafford over 2.5 passing touchdowns, you won’t get the complete parlay payout, outcome of|as a outcome of} these occasions are more doubtless to|usually have a tendency to} occur collectively. "Casino trade ramps up effort to repeal sports betting ban - Las Vegas Sun Newspaper". In 2011, the previous world No. 카지노사이트 fifty five Austrian tennis participant, Daniel Koellerer, grew to become the primary tennis participant to be banned for life for attempting to fix matches. The violations had been excellent between October 2009 and July 2010 after The Tennis Integrity Units had launched an investigation on behalf of the International Tennis Federation and the ATP and WTA tours.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger