piątek, 27 sierpnia 2021

Krystian szuka żony z pomocą tenDOM.pl

Koniecznie zajrzyjcie na nasz podstawowy profil Facebookowy "tendom.pl". Szukamy tam drugiej połówki Krystiana. Może to będziesz właśnie Ty?
Przystojny, wysoki i szalenie sympatyczny Krystian chciałby podarować Wybrance Serca piękne kwiaty od www.tenDOM.pl. Czy chciałabyś to być właśnie Ty?

Krystian zdecydował się wraz z nami poszukać miłości życia przez Internet. A ponieważ bardzo mu kibicujemy i go lubimy (pracuje obok nas), postanowiłyśmy pomóc.

Krystian pochodzi z Łodzi, mieszka w Piotrkowie Trybunalskim a częściowo w naszej okolicy (w związku z pracą jeździ po całej Polsce) i marzy o stworzeniu trwałego związku z kobietą, która - jak to sam mówi - "wie, czego chce". Krystianowi zależy na rodzinie i stabilizacji.

Wysyłajcie swoje zdjęcia wraz z krótkim opisem siebie i swoich marzeń na info@tendom.pl do końca września. Krystian spośród wszystkich poważnych zgłoszeń wyłoni kobietę, z którą uda się na romantyczną kolację, na koszt tenDOM.pl.

Zapraszamy, namawiamy do odwagi i czekamy na maile: info@tendom.pl. W tytule maila wpiszcie, prosimy, słowo kluczowe "KRYSTIAN". Już się cieszymy na to, że nasz prosty pomysł może sprawić, że dwoje ludzi odnajdzie siebie wzajemnie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger